rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10544 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-06-27 18:00
Typ:
1
Kurs:
1.58
Bukmacher:
58 EURO
0
0
oceń analizę

Koniec miesiąca zbliża sie wielkimi krokami wiec zagram kolejny typ. W czerwcu rozgrywane sa ciekawe turnieje drużyn narodowych wiec nie brakuje interesujących pojedynków. W czwartek na turnieju Mistrzostw Europy do lat 21 czekaja nas spotkania półfinałowe. W jednym z nich o godzinie 18:00 Niemcy zagraja z Rumunią. Oba zespoły na tym turnieju prezentuja sie bardzo dobrze i na pewno beda chciały tutaj wywalczyc przepustke do finału. Sam awans do Top 4 dał im już miejsce na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, ale tutaj bedzie sie toczyc rywalizacja o medale. Niemcy na tym turnieju nie przegrali meczu, grajac bardzo dobrze zarówno w defensywie jak i ofensywie. Drużyna wbiła rywalom aż 10 bramek wiec na pewno w tym starciu jest faworytem. Trener zabrał na turniej bardzo silny skład, który chce tutaj obronic mistrzostwo sprzed 2 lat. Rumunia to największa rewelacja tego turnieju. Zespół zajął 1 miejsce w swojej grupie a przyszło sie mu mierzyc między innymi z Anglią czy Francją. W tej konfrontacji czeka ich jednak trudne zadania i wydaje mi sie, że jednak nie zdołaja zatrzymac tak silnego przeciwnika. Gram typ na wygrana Niemiec.

Autor analizy:-Fenomen-
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl