rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10544 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-06-27 18:00
Typ:
1
Kurs:
1.52
Bukmacher:
26 EURO
0
0
oceń analizę

faworytem tego spotkania będzie reprezentacja Niemiec która wydaje się że wygląda najlepiej ze wszystkich drużyn na tych mistrzostwach.Niemcy wygrali swoją grupę choć w ostatnim meczu zagrali słabiej i zremisowali z Austrią co jednak nie miało żadnego znaczenia ponieważ wcześniej pewnie wygrali dwa spotkania.Gdyby przegrali ten ostatni mecz też by awansowali ponieważ wcześniej wygrali z Serbią aż 6-1.Rumunia też na tych mistrzostwach gra ładną piłkę a przede wszystkim skuteczną.Jednak dużą skazą na ich honorze będzie ostatni mecz z Francją gdzie remis obu drużynom dawał awans i tak się właśnie stało.Ułożone spotkanie wykluczyło gospodarza tego turnieju czyli Włochów.Szanse Rumunii w moim odczuciu z ekipą Niemiec będzie albo powinno być ciekawym spotkaniem jednak nie sądzę żeby Niemcy drugi mecz z rzędu zagrali słabiej.Wydaje się że to Niemcy wygrają i zameldują się w finale tych mistrzostw.

Autor analizy:grabektyper
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl