rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10324 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2014-05-24 18:00
Typ:
1
Kurs:
2.10
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Zapraszam bardzo serdecznie na przedostatnia 41 kolejkę rozgrywek włoskiej Serie B. We włoskim mieście Novara liczącym ponad sto tysięcy mieszkańców na Stadio Silvio Piola mogącym pomieścić niecałe osiemnaście tysięcy widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Novara Calcio założonym w 1908 roku o barwach biało-niebieskich a z Varese liczącego ponad osiemdziesiąt dwa tysiące mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1910 o barwach biało-czerwonych a mianowicie Associazione Sportiva Varese 1910. Novara rozegrała w tym sezonie ligowym 40 spotkań w których zdobyła 43 punkty po 10 zwycięstwach, 13 remisach oraz 17 porażkach co daje obecnie 19 pozycje w tabeli włoskiej Serie B, bilans bramkowy 39-54. Varese zdobyło 43 oczka w swoich 40 rozegranych meczach w tym sezonie ligowym po 11 zwycięstwach, 10 remisach oraz 19 porażkach i zajmuje obecnie 18 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramek 49-63. Gospodarze u siebie zagrali 20 meczy zdobywając w nim 33 oczka po 9 wygranych, 6 remisach oraz 5 porażkach, bilans bramkowy na swoim terenie 23-18. Goście zdobyli 16 punktów w swoich 20 wyjazdowych spotkaniach w tym sezonie ligowym po 4 zwycięstwach, 4 remisach oraz 12 przegranych, bilans bramek w delegacjach 26-40. Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie i jest to spotkanie w dolnych rejonach tabeli ligowych tak zwane spotkanie o "6 punktów", obie ekipy są w strefie barażowej i posiadają taką samą ilość oczek a w ich ostatnich czterech meczach między sobą w mieście Novara raz wygrali gospodarze i trzy razy padały remisy, bilans bramek w tych spotkaniach 4-3 na korzyść Novary. Moi typem w tym meczu jest zwycięstwo gospodarzy, Novara Calcio broni się w tym sezonie przed gra w barażach o utrzymanie ale u siebie gra nieźle posiadając dodatni bilans bramkowy i w ostatnim meczu sezonu jedzie do bardzo dobrego na swoim terenie Bari czyli ten mecz muszą wygrać aby spróbować utrzymać się bez baraży gdyż w Bari raczej polegną a Associazione Sportiva Varese 1910 na wyjazdach gra słabo tracąc sporo bramek i moim zdaniem przegrają z nieźle grającym na swoim terenie gospodarzem tego spotkania który będzie bardzo dobrze zmotywowany i goście sobie zagrają w barażach o utrzymanie w Serie B.

Autor analizy:maer
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl