rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10324 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2015-03-01 15:00
Typ:
1
Kurs:
2.19
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Zapraszam do Włoch na 25 serię gier tamtejszej Serie A. Na Sycylii w mieście Palermo na tamtejszym Stadio Renzo Barbera odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Unione Sportiva Citta di Palermo a w gości przyjadą zawodnicy Empoli Football Club. Według bukmachera faworytem tego spotkania są gracze z Sycylii co nie zmienia faktu że kurs na ich zwycięstwo jest trochę według mnie zawyżony co pewnie wykorzystają typerzy obstawiający to wydarzenie póki kurs nie spadnie. Moim faworytem tego spotkania jest drużyna z Palermo gdyż ten zespół u siebie gra bardzo dobrze a remis z Romą i ostatnia wygrana na swoim terenie z zawsze silnym Napoli tylko utwierdzają mnie w przekonaniu że różowo-czarni potrafiliby rozprawić się na swoim stadionie z każdym rywalem z włoskiej Serie A gdzie w ostatnich 5 spotkaniach na swoim Stadio Renzo Barbera wygrali 4 razy oraz raz zremisowali do tego posiadają takiego piłkarza jak Paulo Dybala który jest jednym z najlepszych obecnie strzelców całej ligi a Empoli Football Club na wyjazdach praktycznie same remisy i porażki i chociaż zespół ten potrafił urwać oczka w delegacjach większym klubom to drużyna ta gra lepiej na swoim terenie i moim zdaniem gospodarze tego spotkania nie pozwolą sobie na stratę ważnych dla nich punktów przed własnymi kibicami i pokonają gości na swojej wyspie.

Autor analizy:maer
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl