rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10283 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-02-17 16:00
Typ:
1
Kurs:
2.40
Bukmacher:
-50 EURO
0
0
oceń analizę

Spotkanie w ramach 27 kolejki szkockiej premiership. Zespoły te obecnie sąsiadują ze sobą w tabeli i dzieli je tylko punkt przez całkiem zrozumiałe jest, że w kursach bukmacherów nie ma wyraźnego faworyta. Są jednak przesłanki przemawiające wyraźniej na korzyść gospodarzy. Po pierwsze forma. Mimo, że bilans ostatnich spotkań obie ekipy mają zbliżenie słaby to warto zauważyć, że Partick Thistle przegrywali po zaciętych meczach z ligowymi potentatami jak Celtic, czy Rangersi, a Dundee w tym czasie przegrywali z ligowymi średniakami. Po drugie zmęczenie. Patrick do tego meczu podchodzi po tygodniowej przerwie, a Dundee w środku tygodnia grali inny ligowy wyjazd i do tego starcia na pewno podejdą bardziej zmęczeni. Po trzecie h2h. Niedawny mecz Dundee u siebie co prawda wygrali, ale wcześniej 4 starcia z rzędu padły łupem Partick. Podsumowując, pewnie będzie to całkiem wyrównany mecz ale myślę, że ostatecznie komplet punktów zgarną gospodarze.

Autor analizy:under
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl