rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10544 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-07-13 20:30
Typ:
under 2.5
Kurs:
1.65
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

mecz o superpuchar w którym zmierzy się aktualny mistrz kraju czyli Piast oraz zdobywca pucharu Polski Lechia Gdańsk.Trudno przewidzieć kto ten puchar zdobędzie ale wydaje mi się że większe szanse ma Lechia która na rynku transferowym dokonała kilku ciekawych ruchów które niewątpliwie będą dużym wzmocnieniem dla tej drużyny.Piast według mnie bardziej się osłabił niż wzmocnił a dodatkowo przyjdą jeszcze mecze w pucharach które wymuszą na nich rotowaniem składem.Tylko żeby rotować składem trzeba mieć długą ławkę rezerwowych a tutaj nie wygląda to najlepiej dlatego Piast w tym sezonie będzie miał duże problemy.W tym meczu zbyt ładnego futbolu nie zobaczymy Lechia gra dość specyficznie i mecze z ich udziałem zazwyczaj kończą się małą ilością goli przynajmniej w tamtym sezonie tak było.W tym sezonie nie sądzę żeby coś się zmieniło dlatego uważam że linia 2,5 gola w meczu nie zostanie przekroczona.

Autor analizy:grabektyper
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl