rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10544 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-06-16 18:30
Typ:
under 2.5
Kurs:
1.74
Bukmacher:
-50 EURO
0
0
oceń analizę

Ten tydzien po raz kolejny jest wypełniony głównie spotkaniami drużyn narodowych. W niedziele rozpoczynaja sie we Włoszech Mistrzostwa Europy do lat 21. Turniej ten gwarantuje nam wielkie emocje, bowiem czołowe zespoły Starego Kontynentu, przyjechały tutaj w bardzo mocnych składach. W pierwszym meczu zagraja ze soba reprezentacje Polski i Belgii. Faworytem tego meczu wydaja sie byc zawodnicy z Beneluksu, ale zwycięstwo na pewno nie przyjdzie im łatwo. Polacy awansowali na turniej, eliminujac bardzo silną Portugalia w barażach wiec potencjał drużyna Czesława Michniewicza ma. Na pewno kluczem do dobrego wyniku bedzie dobra postawa w defensywie i przede wszystkim gra na 0 z tyłu. Mysle, że oba zespoły zaczna ten turniej bardzo ostroznie i w tym pojedynku nie zobaczymy zbyt wielu bramek. Ja zagram wiec zakład na under 2.5 gola po całkiem dobrym kursie. Polska na pewno postawi tutaj od początku na defensywe i gre z kontry. Belgowie na pewno też nie rzuca sie na rywala, lecz beda budowac akcje spokojnie, nie narażajac sie na kontry. Mysle, że nie padna tutaj wiecej niz 2 gole.

Autor analizy:AURELIO
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl