rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10324 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-10-24 21:00
Typ:
1
Kurs:
1.52
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Rywalizacja w grupie C jest bardzo ciekawa co zresztą nie jest niespodzianką bo jest to bardzo mocna grupa i trzy drużyny które będą walczyć o awans.Na tą chwilę prowadzi Napoli co jest przynajmniej według mnie niespodzianką biorąc pod uwagę że w tej grupie jest jeszcze Liverpool czy PSG.Dla PSG ten mecz ma bardzo duże znaczenie ponieważ jeżeli nie wygrają tego spotkania mocno sobie skomplikują sytuacje.Fakty są takie że jest to dopiero 3 kolejka ale przy tak mocnych drużynach każdy mecz będzie miał olbrzymie znaczenie.Gospodarze wiedzą doskonale że są faworytami tego spotkania i zrobią wszystko żeby wygrać ten mecz i wskoczyć ewentualnie na miejsce premiowane awansem.Dla mnie jest to najpewniejsze spotkanie w pucharowych rozgrywkach bo Napoli średnio mnie przekonuje a jeszcze absencja Insigne mocno komplikuje sytuacje kadrową Napoli.Mój typ to pewna wygrana gospodarzy 3-1 gdzie Napoli nie będzie miało zbyt wielu argumentów na powstrzymanie PSG.

Autor analizy:grabektyper
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl