rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10324 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2014-06-07 18:30
Typ:
1
Kurs:
2.37
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Zapraszam bardzo serdecznie na ostatnią 42 kolejkę rozgrywek hiszpańskiej Segunda Division. W hiszpańskim mieście Jaén które liczy sobie ponad sto dwadzieścia tysięcy mieszkańców na Nuevo Estadio de La Victoria mogącym pomieścić ponad dwanaście i pół tysiąca widzów odbędzie się mecz pomiędzy założonym w roku 1922 o barwach biało-fioletowych miejscowym Real Jaén Club de Fútbol a gościem będzie z miasta Vitoria-Gasteiz liczącego prawie dwieście czterdzieści tysięcy mieszkańców drużyna Club Deportivo Alavés założona w 1921 roku o barwach biało-niebieskich. Real Jaén rozegrał w tym sezonie ligowym 41 spotkań w których zdobył 48 punktów po 12 zwycięstwach, 12 remisach oraz 17 porażkach i zajmuje obecnie 19 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramek 41-46. Deportivo Alavés zdobyło 48 oczek w swoich 41 rozegranych meczach ligowych w tym sezonie po 12 zwycięstwach, 12 remisach oraz 17 porażkach co daje obecnie przedostatnią 21 pozycję w hiszpańskiej Segunda Division, bilans bramkowy 54-55. Gospodarze u siebie zagrali 20 razy zdobywając 32 oczka po 9 wygranych, 5 remisach oraz 6 porażkach, bilans bramkowy na swoim Nuevo Estadio de La Victoria 25-18. Goście na wyjazdach zdobyli 20 punktów w swoich 20 rozegranych spotkaniach po 6 zwycięstwach, 2 remisach oraz 12 przegranych, bilans bramek w delegacjach 22-26. Mecz ten zapowiada się niezwykle ciekawie gdyż oba zespoły mają na swoim koncie tyle samo oczek i jest to ostatnia kolejka ligowa jak również obydwie jedenastki potrzebują zwycięstwa do utrzymania na kolejny sezon Segunda Division musząc przy tym liczyć na potknięcie któregoś z rywali w walce o utrzymanie co jest możliwe gdyż większość z nich gra na wyjazdach a w ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi ekipami o ligowe punkty w mieście Jaén padł remis 1:1. Moim typem na ten mecz jest wygrana gospodarzy, Real Jaén Club de Fútbol u siebie w tym sezonie ligowym gra nieźle i na to spotkanie będzie naprawdę bardzo zmotywowany i do tego najważniejszy mecz sezonu gra u siebie gdzie kibice też mogą im dodać skrzydeł a Club Deportivo Alavés no cóż moim zdaniem przegra to spotkanie z dobrze zmotywowanym gospodarzem który będzie chciał za wszelką cenę przed własną publicznością spróbować uratować dla siebie grę w następnym sezonie na zapleczu hiszpańskiej Primera Division.

Autor analizy:maer
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl