rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10324 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-10-23 21:00
Typ:
under 4.5
Kurs:
1.61
Bukmacher:
61 EURO
0
0
oceń analizę

To niesamowite, że zdobywca pucharu Ligi Mistrzów z trzech poprzednich lat jest obecnie w takim kryzysie... Tak, chodzi mi oczywiście o kolejne 5 spotkań bez zwycięstwa (4 porażki i remis) z łącznym bilansem 1:7. Choć w ostatnim spotkaniu przeciwko Levante (1:2) dostrzec mogliśmy lekkie "postępy" jeśli w ogóle można to tak nazwać zdecydowanie brak Ronaldo spędza sen z powiek niejednemu fanowi "Królewskich" jak i z pewnością Florentino Perezowi... Jedno jest pewne, zespół ze stolicy Hiszpanii musi wziąć się w garść by nie odpaść z walki już w fazie grupowej a taki przypadek miał miejsce ostatni raz w...1979 roku. Wiadomo, chcieć nie zawsze oznacza móc i dzisiejszego wieczoru nie spodziewam się cudownego wyjścia z dołku podopiecznych Julena Lopetegui'ego. Przyjrzyjmy się drużynie przyjezdnych, swoje zmagania w grupie LM w tym sezonie rozpoczęli od nieszczęsnego remisu z CSKA (tracąc decydującą bramkę w ostatnich minutach) oraz bardzo dotkliwej porażki z AS Romą 5:0. Te dwa zdecydowanie nie najlepsze spotkania dają im lokatę ostatniego miejsca w tabeli z tylko jednym punktem dorobku. Czy dziś ten dorobek ulegnie zmianie? Szczerze, ciężko powiedzieć. Ewentualna porażka Realu i to u siebie z drużyną nie ukrywając, sporo niżej notowaną byłaby już prawdziwą tragedią a wtedy dni obecnego szkoleniowca "Królewskich" byłyby już z pewnością policzone. Czy do tego dojdzie? Niech zweryfikuje boisko. Ja jednak nie spodziewam się festiwalu bramek i stawiam, że w tym spotkaniu nie obejrzymy więcej niż czterech bramek. Gospodarzom brakuje skuteczności, czego efekty wszyscy już znamy... Goście z kolei mają wielką szansę postawić się tak wielkiej marce i być może nawet podbić ich bramkę. Tak czy siak, patrząc przez pryzmat ostatnich spotkań Realu... wielu bramek nie będzie.

Autor analizy:Mckoviackx
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl