rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 9747 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-01-13 16:15
Typ:
under 4.5
Kurs:
1.57
Bukmacher:
29 EURO
0
0
oceń analizę

Real w tym sezonie spisuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań. Wydaje mi się, że w momencie zdobycia Ligi Mistrzów po raz drugi z rzędu, co nie udało się wcześniej żadnemu zespołowi w historii tych elitarnych rozgrywek, Real osiągnął szczyt możliwości w tym składzie. I rzeczywiście sprawdza się, Real gra przeciętnie, zwłaszcza u siebie, remisuje dużo meczów. Ostatnie dwa mecze Realu to dwa remisy po 2-2 z Celtą Vigo na wyjeździe oraz w rezerwowym składzie z Numancią u siebie. Z kolei drużyna Villareal w ostatnich 5 spotkaniach przegrali tylko jeden mecz na wyjeździe z Leganes 1-0. Ostatnie trzy mecze Realu z Villareal u siebie to odpowiednio: 1-1, 3-0 oraz 1-1. Widać wyraźnie, że Villareal jest trudno drużyną dla Realu w bardzo dobrej formie, a co dopiero dla Królewskich, którzy przechodzą swoisty kryzys formy. Wydaje mi się, że Real wygra ten mecz, lecz minimalnie. Typuję w tym meczu 2-1 lub 3-1.

Autor analizy:pawel261
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2018 LigaTyperów.pl