rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10237 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-04-22 15:30
Typ:
1
Kurs:
2.75
Bukmacher:
175 EURO
0
0
oceń analizę

Sandecja to obecnie najgorsza drużyna w lidze, która do bezpiecznego miejsca na 6 kolejek przed zakończeniem sezonu traci sześć oczek. Gospodarze dziś muszą zdobyć komplet punktów, aby realnie myśleć jeszcze o utrzymaniu w Ekstraklasie. Tymczasem Arka ma na koncie 40 punktów i bezpieczną, bo wynoszącą 11 punktów przewagę nad strefą spadową. Arka poza tym jest po trudnym meczu pucharowym z Koroną który ostatecznie wygrała 1-0 i dzięki temu awansowała do finału Pucharu Polski. Tak więc trener gości może dać odpocząć podstawowym zawodnikom tym bardziej, że finał już 2 maja więc Arka ma nieco ponad tydzień na przygotowanie się do tego meczu. Trener gości nie będzie za pewne ryzykował zdrowia kluczowych zawodników przed tak ważnym meczem. Gospodarze maja więc dziś nieco ułatwione zadanie. Co prawda Sandecja ostatnie zwycięstwo w meczu "domowym" odniosła 17 września 2017 roku, ale najwyższy czas na przełamanie. Bo kiedy jak nie teraz?i z osłabionym przeciwnikiem. stawiam na zwycięstwo Sandecji.

Autor analizy:balonik19821
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl