rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10283 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-02-15 21:05
Typ:
under 2.5
Kurs:
1.91
Bukmacher:
91 EURO
0
0
oceń analizę

W końcu po przerwie zimowej, rusza Liga Europy. W sumie odbędzie się tego dnia aż pietnaści spotkań. Będą to pierwsze spotkania, rewanże za dwa tygodnie. Na dziś wybrałem mecz Rumuńskiej drużyny, która zagra u siebie, a jej przeciwnikiem będzie mocna ekipa z Włoch, czyli Lazio Rzym. Lekkim faworytem w tym spotkaniu są goście, ale myślę, że w dwumeczu, wg mnie są zdecydowanym faworytem do awansu do następnej rundy. Dziś Włosi wystąpią bez trzech zawodników, Rumuni bez problemów zdrowotnych. W grupie, gospodarze grali z H. Beer Sheva ( Izrael ) Pilzno ( Czechy ) oraz Lugano ( Szwajcaria ). Strzelili 9 goli, a stracili 7 goli. Zajęli drugie miejsce 2 punkty za Czechami. Zaś goście, grali w grupie z Waregem, Nicea oraz Vitesse. Grupę wygrali z przewagą 4 punktów, strzelili 12 bramek, zaś 7 stracili. Na dziś typuję under 2,5 gola, liczę na to, że Steaua nie straci gola( chociaż z Lazio będzie to ciężki, grają dobrze ofensywnie ) i ewentualnie nie strzeli,

Autor analizy:adziu82
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl