rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10506 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-12-07 21:00
Typ:
under 2.5
Kurs:
1.78
Bukmacher:
78 EURO
0
0
oceń analizę

Tenerife kontra Extremadura. To spotkanie w drugiej lidze hiszpańskiej, odbędzie się o godzinie 21:00 późna pora jak na polskie realia, ale w Hiszpanii gra się nawet jeszcze później. Mecz zostanie rozegrany na stadionie Estadio Heliodoro Rodríguez López w Santa Cruz de Tenerife i będzie to początek siedemnastej kolejki rozgrywek LaLigi2. Faworytem u bukmacherów jest gospodarz, kurs około 1,75 ale widać idzie to do góry. Dlatego właśnie łapie ten mecz, a dokładnie będę grał under 2,5 gola. Tenerife gra u siebie w kratkę, ogólnie przeciętnie i zajmuje miejsce 17.Dlatego myślę, że under jest tu prawdopodobny, guście w sumie strzelaja trochę goli, mają ich 23 ale i tracą bo aż 26, dziś nie są faworytem, ale jakoś nie widzę tego tak, aby stracili dużej ilości goli. Sami nie powinni strzelić na wyjeździe gola, więc liczę na skromne zwycięstwo gospodarzy 1-0 ewentualnie bezbramkowy podział punktów.

Autor analizy:adziu82
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl