rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10544 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-07-13 15:30
Typ:
1
Kurs:
2.11
Bukmacher:
111 EURO
0
0
oceń analizę

Ural - Ufa to jedno ze spotkań jakie w dniu dzisiejszym zostaną rozegrane w inauguracyjnej kolejce w lidze rosyjskiej. Zespoły te w poprzednim sezonie nie należały do ligowej czołówki i obecnym sezonie ich głównym celem będzie utrzymanie. Biorąc pod uwagę poprzednie rozgrywki jak również formę prezentowaną w meczach przygotowawczych zdecydowanie faworytem w dzisiejszym spotkaniu będą gospodarze. Ural bowiem w poprzednim sezonie był zespołem środka tabeli i sezon zakończył z bezpieczną przewaga nad strefa spadkowa a 3 ostatnie mecze przed rozpoczynającym się sezonem wygrali dodatkowo w każdym z tych spotkaniach potrafili strzelić po 2 bramki Ufa poprzedni sezon zakończyła zaledwie 1 miejsce w tabeli nad strefa spadkowa. Jednym z powodów tak słabej postawy były mecze wyjazdowe z których zdobyli 9 pkt w 15 meczach i tylko 1 zespół w całej stawce był w tej klasyfikacji słabszy. Wyjazdy pozostają najsłabsza strona zespołu z Ufy ponieważ do dzisiejszego spotkania podejda 5 kolejnych wyjazdowych porażkach a bez wygranej w delegacji pozostają już od 17 spotkań.

Autor analizy:scorpio82
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl