rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10544 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-07-13 15:30
Typ:
over 1.5
Kurs:
1.56
Bukmacher:
56 EURO
0
0
oceń analizę

Pierwsza kolejka Rosyjskiej Premier Ligi przed nami.W dalekim Jekaterinburgu miejscowy Ural zmierzy się z Ufą.Można powiedzieć,że Derby,bo dzieli te miasta "tylko" 500 km..jak na Rosję to bliska odległość.Dlatego też wyczuwam mecz otwarty na początek sezonu,myslę,że w tym momencie nie będzie jeszcze kalkulacji żadnych tylko drużyny będą chciały się pokazac od początku sezonu z dobrej strony.Dlatego też dam over 1.5 gola w tym meczu.Zazwyczaj stawiam undery w tej lidze,ale patrząc na to własnie,że to początek sezonu i nie wyczuwam murarki w tym spotkaniu,a dwa,że historia meczów tych drużyn pokazuje,że ostatnio bramki wpadają,ostatnie trzy mecze między tymi drużynami to wyniki takie - 2-0,1-1 i ostatni 4-1 dla Ufy,czyli w każdym z tych meczów był over 1.5 gola.Patrząc tez na mecze towarzyskie przed sezonem..kilka dni temu Ufa potrafiła zmiazdzyc 9-1 Insbruck a to znaczy,że jest forma strzelecka.

Autor analizy:Dziadyga
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl