rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10324 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2014-05-18 18:00
Typ:
1
Kurs:
2.27
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Zapraszam bardzo serdecznie na ostatnią 38 kolejkę rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. W hiszpańskim mieście Valladolid liczącym ponad trzysta dziesięć tysięcy mieszkańców na Estadio José Zorrilla mogącym pomieścić ponad dwadzieścia sześć i pół tysiąca widzów odbędzie się spotkanie o bardzo ważne ligowe punkty pomiędzy miejscowym Real Valladolid Club de Fútbol założonym w 1928 roku o barwach fioletowo-białych a w gości z Grenady liczącej ponad dwieście trzydzieści cztery tysiące mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1931 a mianowicie Granada Club de Fútbol. Real Valladolid rozegrała w tym sezonie ligowym 37 spotkań w których zdobył 36 punktów po 7 zwycięstwach, 15 remisach oraz 15 porażkach i zajmuje obecnie przedostatnie 19 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 38-59. Granada zdobyła 38 oczek w swoich 37 meczach ligowych rozegranych w tym sezonie po 11 zwycięstwach, 5 remisach oraz 21 porażkach co daje obecnie 17 pozycję w tabeli hiszpańskiej Primera Division, bilans bramek 31-56. Gospodarze u siebie w tym sezonie ligowym zagrali 18 razy zdobywając 27 oczek po 6 wygranych, 9 remisach oraz 3 porażkach, bilans bramek na swoim Estadio José Zorrilla 20-16. Goście zdobyli 16 punktów w swoich 18 wyjazdowych meczach w tym sezonie ligowym po 4 zwycięstwach, 4 remisach oraz 10 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 13-34. Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie gdyż to mecz o pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej Hiszpanii a w 2 ostatnich meczach pomiędzy tymi zespołami w mieście Valladolid raz wygrywali gospodarze i raz goście, bilans bramek tych meczy 3-3. Mój typ w tym spotkaniu to wygrana gospodarzy, Real Valladolid Club de Fútbol nie ma wyjścia i aby myśleć o pozostaniu w tym sezonie w Primera Division muszą ten mecz wygrać na co mają moim zdaniem bardzo dużą szansę patrząc na to jak graja na swoim terenie gdzie potrafili zremisować ze słynnym Realem Madryt a Granada Club de Fútbol na wyjazdach słabo i w ostatnich meczach na wyjazdach 3 porażki oraz 2 remisy co nie wróży im dobrze z grającym dobrze u siebie Realem Valladolid i moim zdaniem to gospodarze na swoim terenie wygrają to bardzo ważne dla nich spotkanie o życie na kolejny sezon w Primera Division także więc do boju Real Valladolid Club de Fútbol.

Autor analizy:maer
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl