rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10484 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-02-11 21:00
Typ:
X
Kurs:
3.07
Bukmacher:
207 EURO
0
0
oceń analizę

Dokończenie kolejki w Seria B i spotkanie drużyn które walczą o Seria A z tym że gospodarze tego pojedynku mają gorzej lub też trudniej bo strata do miejsca premiowanego możliwością startu w play off wynosi 5 punktów.Zaś Lecce jest w tej strefie natomiast traci 7 punktów do bezpośredniego awansu czyli drugiego miejsca.Faktem jest że mają 2 mecze mniej niż Palermo które na tą chwilę zajmuje drugie miejsce no i dzisiaj trzeba wygrać z Venezią.Jak to w tej lidze bywa nie ma faworytów albo inaczej faworyci są ale wyniki nie zawsze to potwierdzają.Według mnie szanse na wygraną gospodarzy są małe jednak pozostaje kwestia remisu lub wygranej gości.Ja osobiście postawię na remis ale jeżeli Lecce wygra też specjalnie się nie zdziwię.Według mnie będzie to bardzo wyrównane spotkanie gdzie o ostatecznym wyniku zadecydują detale.Dość ciekawe jest to że te drużyny w ostatnich trzech meczach między sobą dzieliły się punktami i mam nadzieje że historia się powtórzy.

Autor analizy:grabektyper
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl