rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10126 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-01-13 16:00
Typ:
1
Kurs:
2.25
Bukmacher:
63 EURO
0
0
oceń analizę

Nie ulega wątpliwości, że jest to jeden z najważniejszych meczów dla drużyny West Bromwich w ostatnim czasie. Drużyna jest w kryzysie ale jej gra wygląda coraz lepiej. Gospodarze zgromadzili do tej pory 16 punktów i zajmują przedostatnie miejsce w lidze z dorobkiem tylko 16 oczek. Z kolei drużyna Brighton zajmuje 12 miejsce i zgromadziła do tej pory 23 punkty. Do tej pory w historii rywalizacje obie ekipy zagrały ze sobą 9-krotnie, z czego 3 razy wygrało West Brmowich, aż 5 razy padł remis oraz raz wygrało Brighton. W meczach u siebie gospodarze zremisowali aż 7 razy. W tym meczu liczę na ich minimalne zwycięstwo, choć wiem, że nie będzie łatwo, nie spodziewam się zatem wysokiego zwycięstwa gospodarzy. Według mnie gospodarze wygrają różnicą jednej bramki po dobrym kursie. W ostatnim meczu u siebie z Arenalem zaprezentowali się naprawdę bardzo dobrze, wówczas padł wynik 1-1, ale równie dobrze gospodarze mogli ten mecz wygrać.

Autor analizy:pawel261
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2018 LigaTyperów.pl