rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10544 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-06-16 21:00
Typ:
over 2.5
Kurs:
2.30
Bukmacher:
130 EURO
0
0
oceń analizę

Drużyny, które grały ze sobą już wielokrotnie, wielokrotnie w ich spotkaniach padło sporo goli i sądzę, że dziś będzie tak samo. Mistrzostwa Europy do lat 21 i grupa A, gdzie zagrają cztery zespoły. Włosi, Hiszpanie, Belgowie, oraz nasi ,,kopacze'' czyli reprezentacja Polski. Faworyt wg mnie do wyjścia, na pewno Włosi oraz Hiszpanie, Polacy i Belgowie, raczej może nie bez szans, ale ja patrzę na to, jak wygląda poziom gry tych czterech zespołów. Mecz Włochy - Hiszpania, to wg mnie na początek ciekawe spotkanie, oba zespoły kiedy grały ze sobą w ostatnim czasie, padał over 2,5 gola, wg mnie ten mecz będzie meczem, który podpowie nam, kto zajmie pierwsze miejsce, a kto zajmie drugą pozycję, i będzie czekał na awans. Ciężko wg mnie przewidzieć wynik, czy zwycięzce, jedni ja i drudzy, mogą wygra, ostatni remis padł w 2006 roku, więc widać, że oba zespoły po 90 minutach rozstrzygają wynik na swoją korzyść. Ja myślę, że wygra Hiszpania 2-1.

Autor analizy:adziu82
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl