rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10544 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-06-16 21:00
Typ:
over 2.5
Kurs:
2.25
Bukmacher:
125 EURO
0
0
oceń analizę

Dość ciekawie zapowiada się spotkanie wieczorne gdzie na Mistrzostwach Euro 21 zagrają ze sobą drużyny reprezentacyjne Włoch i Hiszpanii. Gospodarze turnieju nie grali eliminacji a w meczach towarzyskich nie prezentowali się za dobrze bo na 10 ostatnich meczy wygrali tylko 2 razy. Drużyna Luigiego di Biagio ze względu na to ze grają na swoich boiskach są jednym z faworytów tej imprezy. Po za tym mają w swojej kadrze takich zawodników jak Chiesa, Barrella, Pellegrini, Cutrone i Moise Kean z Juventusu co jest gwarancją bramek. Goście reprezentacja Hiszpanii w eliminacjach zajęła 1 miejsce wyprzedzając między innymi reprezentacje Irlandii Północnej, Słowacji. Przyjezdni na 10 ostatnich spotkań przegrali tylko raz ulegając reprezentacji Irlandii Północnej. Hiszpanie też na tej imprezie będą mieli znakomitych zawodników takich jak Fabian Ruiz, Carlos Soler, Dani Ceballos, Mikele Oyarzabal, czy Borja Mayoral. Patrząc na dyspozycję obu ekip w ostatnim czasie to faworytem wydaję się reperezentacja Hiszpanii ale przy takich zawodnikach po obu stronach over wydaje się pewniejszym, poza tym w meczach pomiędzy tymi reprezentacjami zawsze pada sporo bramek ,bo na 8 spotkań tylko raz nie padło mniej niż 2,5 bramki.

Autor analizy:loki123
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl