rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10408 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-03-17 15:30
Typ:
1
Kurs:
2.19
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Lotto Ekstraklasa i spotkanie Zagłębia Lubin i Arki Gdynia. Gospodarze to aktualnie 8 zespół naszej ligi z dorobkiem 36 punktów w 25 meczach. Na własnym obiekcie odnieśli 5 zwycięstw, 2 remisy i 5 porażek, w których strzelili 19 bramek a stracili 16. Goście z Gdyni natomiast na tę chwilę zajmują 13 miejsce w lidze z zebranymi 25 punktami. Na wyjazdach spisują się następująco: 3 zwycięstwa, 4 remisy i 6 porażek z bilansem bramkowym 16 goli strzelonych i tylu samo straconych. Forma zawodników z Zagłębia jest bardzo dobra. Rozpoczęli oni rundę rewanżową 4 zwycięstwami i tylko jedną porażką ze Śląskiem Wrocław na wyjeździe. Natomiast piłkarze z Gdyni znajdują się w totalnej rozsypce. Przegrali wszystkie spotkania rudny wiosennej nie pokazując w nich niczego dobrego. Do tego doszło kilka kontuzji i nic nie zwiastuje tego aby Arka Gdynia miała coś ugrać w tym meczu. Zawodnicy z Lubina są po prostu lepszym zespołem, a w aktualnej formie nie powinni mieć problemów z pokonaniem gości z wybrzeża.

Autor analizy:ASRadek22
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl