rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10126 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
Typy Szwecja - Dania
godzina
mecz
nasz typ
kurs
bukmacher
Mecze Towarzyskie
11-01-2018 17:45
X
3.17
Najlepsze kursy proponowane przez Ligatyperów.pl
1
2.61
X
3.17
2
2.62
Szanse według użytkowników Ligatyperów.pl
1
24%
X
72%
2
4%
Lista użytkowników, którzy typowali ten mecz
Typy na Szwecja
Typy na Remis
Typy na Dania
Szwecja - Dania (under 2.5)
Szwecja - Dania (over 2.5)
  • Kurs: 1.61
  • Brak typów
  • Kurs: 2.18
  • Brak typów
Analizy bukmacherskie
11-01-2018 17:45
Typ:
X
Kurs:
3.44
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Na początku stycznia nie mamy zbyt wielu ciekawych spotkań z piłki nożnej, ale trzeba coś wybrać by powalczyć o nagrody. Dzisiaj po południu w meczu towarzyskim zmierzą się ze sobą kadry narodowe Szwecji i Danii. Oba zespoły oczywiście nie zagrają tutaj w najmocniejszych składach, bowiem zawodnicy grający w czołowych zachodnich klubach nie dostaną wolnego z racji braku oficjalnego terminu FIFA. Tak więc składy obu ekip będa oparte na zawodnikach z rodzimych lig. Trenerzy tych drużyn bardzo udanie zakończyli poprzedni rok, bowiem zarówno Szwecja jak i Dania awansowały na Mundial po meczach barażowych. Szwedzi wyeliminowali w fazie play off bardzo mocną ekipę Włoch a Duńczycy z kolei ograli w dwumeczu Irlandię. Dzisiaj ja spodziewam się tutaj bardzo wyrównanego spotkania i uważam, że wynik tego starcia powinien oscylowac w granicach remisu. Co prawda liga duńska wydaje się być na wyższym poziomie, ale szwedzi mają bardzo zdolnych młodych zawodników, którzy na pewno będą się chwili tutaj pokazać przed Mundialem trenerowi i powalczyc o wyjazd. Ja zaproponuję typ podział punktów.

Autor analizy:-RICARDO-
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2018 LigaTyperów.pl