rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10324 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
Profil użytkownika maer
Analizy - strona 2
2014-05-04 15:30
Typ:
1
Kurs:
2.16
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
Oceny zamknięte

Zapraszam bardzo serdecznie na przedostatnią 33 kolejkę rozgrywek niemieckiej 2 Bundesligi. W mieście Bielefeld liczącym niecałe trzysta dwadzieścia pięć tysięcy mieszkańców na Bielefelder Alm mogącym pomieścić ponad dwadzieścia sześć tysięcy widzów odbędzie się spotkanie pomiędzy założona w 1905 roku o barwach czarno-biało-niebieskich miejscową Deutscher Sport-Club Arminia Bielefeld a w gości z Frankfurtu nad Menem liczącego prawie siedemset tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna o barwach czarno-niebieskich założona 1899 roku a mianowicie Fußballsportverein Frankfurt 1899. Arminia Bielefeld rozegrała w tym sezonie ligowym 32 spotkania w których zdobyła 31 punktów po 8 zwycięstwach, 7 remisach oraz 17 porażkach i zajmuje obecnie przedostatnie 17 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramek 37-56. FSV Frankfurt zdobył 37 oczek w swoich 32 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 10 zwycięstwach, 7 remisach oraz 15 porażkach co daje obecnie 14 pozycję w tabeli niemieckiej 2 Bundesligi, bilans bramkowy 44-51. Gospodarze w tym sezonie ligowym na swoim Bielefelder Alm 16 meczy i zdobyte 18 oczek po 4 wygranych, 6 remisach oraz 6 porażkach, bilans bramkowy u siebie 19-23. Goście zdobyli 14 punktów w 16 spotkaniach wyjazdowych w tym sezonie ligowym po 4 zwycięstwach, 2 remisach oraz 10 przegranych, bilans bramek w delegacjach 23-29. Mecz ten zapowiada się ciekawie gdyż spotykają się w nim zespoły które nie mają jeszcze zapewnionego utrzymania lecz to gospodarze są w trudniejszej sytuacji a w ostatnich ich dwóch spotkaniach w Bielefeld raz wygrała Arminia i raz padł remis, bilans bramek w tych meczach 3-2. Mój typ w tym spotkaniu to zwycięstwo gospodarzy, Deutscher Sport-Club Arminia Bielefeld w tym sezonie słabo i o normalnym utrzymaniu już raczej co marzyć ale o barażach owszem dlatego na to spotkanie wyjdą bardzo zmotywowani aby przedłużyć sobie szansę na pozostanie na drugim froncie i postarają się to spotkanie na swoim terenie wygrać szczególnie że w tej kolejce ich główny rywal do baraży Dynamo Drezno jedzie do Kaiserslautern czyli drużyny walczącej ale o baraże do 1 Bundesligi i pewnie tam polegnie i terminarz mówi że ostatnia kolejka to mecz Dynamo Drezno-Arminia Bielefeld czyli gospodarze tego meczu muszą odprawić gości z Frankfurtu nad Menem aby myśleć o czymkolwiek jeszcze w tym sezonie a Fußballsportverein Frankfurt 1899 już raczej utrzymany i do tego na wyjazdach słabiutko plus traconych sporo bramek w delegacjach i trzy porażki z rzędu ostatnio po za domem czyli przed gospodarzami z Bielefeld ogromna szansa by poprawić swoja pozycje przed ostatnią kolejką ligową 2 Bundesligi ale muszą ten bardzo ważny mecz dla nich wygrać.

Autor analizy:maer
2014-05-03 16:00
Typ:
1
Kurs:
2.60
Bukmacher:
160 EURO
0
0
Oceny zamknięte

Zapraszam bardzo serdecznie na przedostatnią 37 kolejkę angielskiej Premier League. W mieście Birmingham liczącym ponad milion mieszkańców w jego dzielnicy Aston na Villa Park mogącym pomieścić ponad czterdzieści dwa tysiące pięćset widzów odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Aston Villa Football Club założonym w 1874 roku o barwach bordowo-niebiesko-białych zwanych "lwami" a w gości z Kingston upon Hull w skrócie nazywanego potocznie Hull i liczącego ponad dwieście pięćdziesiąt tysięcy mieszkańców przyjedzie ekipa o barwach żółto-czarnych założona w roku 1904 i mająca przydomek "tygrysy" a mianowicie Hull City Association Football Club. Aston Villa rozegrała w tym sezonie ligowym 35 spotkań w których zdobyła 35 punktów po 9 zwycięstwach, 8 remisach oraz 18 porażkach i zajmuje obecnie 16 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 36-53. Hull City zdobyło 37 oczek w swoich 35 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 10 zwycięstwach, 7 remisach oraz 18 porażkach co daje obecnie 13 pozycję w tabeli angielskiej Premier League, bilans bramek 36-45. Gospodarze w tym sezonie w lidze zagrali u siebie 18 razy zdobywając 18 oczek po 5 wygranych, 3 remisach oraz 10 porażkach, bilans bramek na swoim Villa Park 19-28. Goście zdobyli 12 punktów w swoich 17 spotkaniach wyjazdowych w tym sezonie ligowym po 3 zwycięstwach, 3 remisach oraz 11 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 16-26. Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie gdyż obie ekipy się w nim spotykające nie są jeszcze pewne utrzymania na najwyższym szczeblu angielskich rozgrywek i dzieli je tylko 2 punkty na korzyść Hull City a w ostatnich 2 spotkaniach ligowych pomiędzy nimi rozgrywanych na Villa Park to popularne "lwy" wygrały oba z nich, bilans bramkowy w tych spotkaniach 4:0 na korzyść Aston Villa. Mój typ w tym spotkaniu to zwycięstwo gospodarzy na swoim Villa Park, Aston Villa Football Club w tym sezonie gra słabo tak samo jak na swoim terenie lecz akurat w tym spotkaniu musi wygrać gdyż potrzebuje punktów do utrzymania i akurat z tym rywalem im bardzo idzie i powinni to wykorzystać i bardzo się zmobilizować na ten mecz a Hull City Association Football Club na wyjazdach słabiutko i tracone dużo bramek i jeśli dodamy do tego że akurat na stadionie Aston Villi im nie idzie to typ moim zdaniem sam się broni a że kur wysoki to warty pogrania gdyż moim zdaniem "lwy" są groźniejsze od "tygrysów" szczególnie na swoim terenie i 3 oczka zostaną w mieście Birmingham w dzielnicy Aston.

Autor analizy:maer
2014-05-02 20:00
Typ:
1
Kurs:
2.43
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
Oceny zamknięte

Zapraszam bardzo serdecznie na 34 kolejkę rozgrywek francuskiej Ligue 2. W mieście Châteauroux liczącym ponad pięćdziesiąt tysięcy mieszkańców na Stade Gaston Petit mogącym pomieścić ponad siedemnaście tysięcy widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym La Berrichonne de Châteauroux założonym w 1883 roku o barwach czerwono-niebieskich a w gości z miasta Laval liczącego niecałe sześćdziesiąt tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1902 a mianowicie Stade Lavallois Mayenne o barwach pomarańczowo-czarnych. LB Châteauroux rozegrało w tym sezonie ligowym 34 spotkania w których uzbierało 39 punktów po 10 zwycięstwach, 9 remisach oraz 15 porażkach co plasuje obecnie na 15 pozycji we francuskiej Ligue 2, bilans bramek 41-51. Stade Lavallois zdobył 37 oczek w swoich 34 meczach ligowych w tym sezonie po 9 zwycięstwach, 10 remisach oraz 15 porażkach i zajmuje obecnie 16 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 41-49. Gospodarze u siebie w tym sezonie ligowym 17 meczy i zdobytych 30 oczek po 9 wygranych, 3 remisach oraz 5 porażkach, bilans bramkowy na swoim Stade Gaston Petit 27-19. Goście zdobyli 11 punktów w swoich 17 spotkaniach wyjazdowych w tym sezonie po 2 zwycięstwach, 5 remisach oraz 10 przegranych, bilans bramek w delegacjach 10-25. Mecz zapowiada się ciekawie gdyż spotykają się w nim dwie drużyny walczące w tym sezonie o utrzymanie które w tabeli dzieli jedna pozycja i 2 punkty na korzyść LB Châteauroux a w ostatnich 5 spotkaniach o ligowe punkty pomiędzy obiema ekipami na stadionie w Châteauroux trzy razy wygrywali gospodarze, raz padł remis oraz raz wygrywali goście, bilans bramkowy w tamtych meczach 9-6 na korzyść czerwono-niebieskich z Châteauroux. Mój typ w tym spotkaniu to wygrana gospodarzy, La Berrichonne de Châteauroux u siebie jest bardzo groźnym zespołem i zabierali już punkty dużo silniejszym zespołom niż ich rywal z tego spotkania który na wyjazdach gra słabo do tego gospodarze muszą wygrać to spotkanie aby oddalić się od strefy spadkowej której są bardzo blisko i moim zdaniem będą zmotywowani na to spotkanie bardzo a Stade Lavallois Mayenne na wyjazdach gra bardzo słabo i moim zdaniem z tak dobrze zmotywowanymi gospodarzami przegrają na ich terenie i punktów do utrzymania będą poszukać gdzie indziej gdyż ta pula 3 oczek zostanie na Stade Gaston Petit w mieście Châteauroux.

Autor analizy:maer
2014-04-29 20:45
Typ:
1
Kurs:
2.29
Bukmacher:
129 EURO
0
0
Oceny zamknięte

Zapraszam bardzo serdecznie na zaległe spotkanie 34 kolejki angielskiej Championship. W dzielnicy Charlton w stolicy Anglii Londynie liczącym ponad osiem milionów sto tysięcy mieszkańców na mogącym pomieścić ponad dwadzieścia siedem tysięcy widzów The Valley zostanie rozegrany mecz w którym wezmą udział założony w 1905 roku miejscowy Charlton Athletic Football Club a w gości przyjedzie z Watfordu liczącego osiemdziesiąt tysięcy mieszkańców drużyna założona w roku 1881 a mianowicie Watford Football Club. Charlton Athletic rozegrał w tym sezonie ligowym 44 spotkania w których zdobył 45 punktów po 11 zwycięstwach, 12 remisach oraz 21 porażkach i zajmuje obecnie 19 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramek 35-60. Watford F.C. zdobył 60 oczek w swoich 44 ligowych meczach w tym sezonie ligowym po 15 zwycięstwach, 15 remisach oraz 14 porażkach co daje obecnie 13 lokatę w tabeli angielskiej Championship, bilans bramkowy 72-57. Gospodarze w tym sezonie ligowym na swoim The Valley zagrali 22 razy i zdobyli 24 oczka po 6 wygranych, 6 remisach oraz 10 porażkach, bilans bramkowy na swoim terenie 18-27. Goście zdobyli na wyjazdach w tym sezonie ligowym 22 punkty w 22 spotkaniach po 4 zwycięstwach, 10 remisach oraz 8 przegranych, bilans bramek w delegacjach 34-36. Mecz ten zapowiada się ciekawie gdyż spotyka się drużyna walcząca o utrzymanie z drużyną walczącą już tylko o premie i ewentualnie wyższą pozycję ligową na koniec sezonu a w ostatnich czterech spotkaniach pomiędzy tymi rywalami w Londynie dwa razy padł remi oraz dwa razy wygrywali goście, bilans bramkowy w tych pojedynkach 5-7 na korzyść Watford F.C. Mój typ akurat w tym spotkaniu to zwycięstwo gospodarzy, Charlton Athletic Football Club u siebie nie gra rewelacyjnie a można nawet powiedzieć że słabo lecz tym meczem ze słabym na wyjazdach Watford F.C. może się bardzo przybliżyć do utrzymania na tym szczeblu ligowym dlatego uważam że na ten mecz wyjdą bardzo zmotywowani i zrobią wszystko aby pula trzech oczek została w Londynie na The Valley a Watford Football Club gra już w tym sezonie tylko dla siebie gdyż są już utrzymani i o awans tez się już nie biją a że na wyjazdach grają słabo to uważam że Charlton Athletic wreszcie wygra z nimi u siebie czym się gospodarze przybliżą bardzo do utrzymania.

Autor analizy:maer
2014-04-26 16:00
Typ:
1
Kurs:
2.43
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
Oceny zamknięte

Zapraszam bardzo serdecznie na 35 serię spotkań w angielskiej Premier League. W stolicy Anglii Londynie liczącym prawie osiem milionów dwieście tysięcy mieszkańców w jego zachodniej części na Craven Cottage mogącym pomieścić dwadzieścia cztery tysiące sześćset widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Fulham Football Club o barwach biało-czarnych założonym w 1879 roku jako Fulham St Andrews a w gości z miasta Kingston upon Hull w skrócie nazywanego potocznie Hull i liczącego ponad dwieście pięćdziesiąt tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1904 o barwach żółto-czarnych a mianowicie Hull City Association Football Club. Fulham rozegrał w tym sezonie ligowym 35 spotkań w których zdobył 30 punktów po 9 zwycięstwach, 3 remisach oraz 23 porażkach i zajmuje przedostatnie 19 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramek 35-77. Hull City zdobyło 36 oczek w swoich 34 meczach ligowych rozegranych w tym sezonie po 10 zwycięstwach, 6 remisach oraz 18 porażkach co daje obecnie 14 pozycję w tabeli angielskiej Premier League, bilans bramkowy 34-43. Gospodarze u siebie zagrali 17 razy zdobywając 16 oczek po 5 wygranych, 1 remisie oraz 11 porażkach i ich bilans bramkowy na swoim terenie 20-34. Goście 16 razy w delegacjach i 11 punktów zdobytych po 3 zwycięstwach, 2 remisach oraz 11 przegranych, bilans bramek na wyjazdach w tym sezonie 14-24. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie gdyż spotykają się w nim drużyny uwikłane w walkę o utrzymanie na najwyższym szczeblu ligowym w Anglii i moim zdaniem będą walczyć o to do końca rozgrywek a w ostatnich dwóch spotkaniach rozegranych pomiędzy nimi na Craven Cottage w Londynie raz wygrali gospodarze i raz wygrali goście lecz bilans bramek jest 2-1 na korzyść Fulham. Mój typ w tym spotkaniu to zwycięstwo gospodarzy, Fulham Football Club w tym sezonie owszem notuje słaby sezon lecz w ostatnich 5 spotkaniach na swoim terenie przegrywał tylko z tuzami jak Liverpool lub Chelsea ale potrafił ograć Norwich i Newcastle i do tego potrzebują bardzo punktów które najłatwiej jest zdobywać na swoim stadionie dlatego uważam że drużyna z Craven Cottage będzie bardzo zmobilizowana na ten mecz ze słabym na wyjazdach gośćmi a Hull City Association Football Club lepiej gra na swoim terenie niż w delegacjach i z bardzo zmobilizowanym Fulham potrzebującym punktów przegrają i pełna pula zostanie w zachodnim Londynie na Craven Cottage.

Autor analizy:maer
2014-04-25 18:00
Typ:
1
Kurs:
2.05
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
Oceny zamknięte

Zapraszam bardzo serdecznie do Włoch na bezpośrednie zaplecze Serie A a mianowicie 36 kolejkę rozgrywek Serie B. W mieście Modena liczącym ponad sto osiemdziesiąt tysięcy mieszkańców na Stadio Alberto Braglia mogącym pomieścić dwadzieścia jeden tysięcy widzów w meczu o ligowe punkty zmierzy się miejscowa Modena Football Club założona w 1912 roku o barwach niebiesko-żółtych a w gości z miasta Terni liczącego ponad sto tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1925 o barwach czerwono-zielonych a mianowicie Ternana Calcio. Modena rozegrała w tym sezonie ligowym 35 spotkań w których zdobyła 49 punktów po 12 zwycięstwach, 13 remisach oraz 10 porażkach co daje obecnie 9 pozycje we włoskiej Serie B z bilansem bramkowym 52-36. Ternana zdobyła 44 oczka w swoich 35 ligowych meczach w tym sezonie po 10 zwycięstwach, 14 remisach oraz 11 porażkach i zajmuje obecnie 16 miejsce w tabeli ligowej, bilans bramek 44-42. Gospodarze u siebie w tym sezonie ligowym zagrali 17 razy zdobywając 34 oczka po 10 wygranych, 4 remisach oraz 3 porażkach, bilans bramek na swoim Alberto Braglia 34-12. Goście na wyjazdach 15 punktów w 17 spotkaniach w tym sezonie po 2 zwycięstwach, 7 remisach oraz 9 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 19-23. Mecz zapowiada się ciekawie gdyż spotykają się drużyny które w tabeli dzieli 5 oczek a w ostatnich czterech ligowych spotkaniach w mieście Modena trzy razy wygrywali gospodarze a raz goście, bilans bramek w tych meczach 9-2 na korzyść zespołu ze Stadio Alberto Braglia. Mój typ na ten mecz to zwycięstwo gospodarzy tego widowiska na swoim Stadio Alberto Braglia, Modena Football Club w tym sezonie gra dobrze mając szczególnie na swoim terenie mając szansę jeszcze nawet awansować bezpośrednio do Serie A a co najmniej zakwalifikować się do fazy Play Off i aby to uczynić muszą wygrywać takie mecze jak ten na swoim stadionie ze słabszą na wyjazdach Ternaną a Ternana Calcio moim zdaniem utrzyma się w Serie B bo moim zdaniem są w tej lidze słabsze zespoły od niej lecz akurat w tym meczu na gorącym terenie w Modenie nie wygrają ani nawet nie wywiozą remisu i trzy punkty zostaną na Stadio Alberto Braglia.

Autor analizy:maer
2014-04-20 18:00
Typ:
1
Kurs:
2.21
Bukmacher:
121 EURO
0
0
Oceny zamknięte

Zapraszam bardzo serdecznie na 35 serię spotkań hiszpańskiej Segunda Division czyli bezpośredniego zaplecza najwyższej ligi w Hiszpanii Primera Division. Na hiszpańskiej wyspie Teneryfa w mieście Santa Cruz de Tenerife liczącym ponad dwieście dwadzieścia dwa tysiące mieszkańców na Estadio Heliodoro Rodríguez López mogącym pomieścić dwadzieścia dwa tysiące widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Club Deportivo Tenerife założonym w 1922 roku o barwach biało-niebieskich a w gości z liczącej prawie czterdzieści tysięcy mieszkańców Sorii przyjedzie drużyna założona w roku 1945 o barwach czerwono-niebieskich a mianowicie Club Deportivo Numancia de Soria. CD Tenerife rozegrało w tym sezonie ligowym 34 spotkania w których zdobyło 51 punktów po 14 zwycięstwach, 9 remisach oraz 11 porażkach i zajmuje obecnie 6 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 43-38. CD Numancia zdobyła 44 oczka w swoich 34 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 9 zwycięstwach, 17 remisach oraz 8 porażkach co daje obecnie 13 lokatę w tabeli Hiszpańskiej Segunda Division, bilans bramek 34-32. Gospodarze u siebie w tym sezonie ligowym rozegrali 17 meczy i zdobyli w nich 31 oczek po 9 wygranych, 4 remisach oraz 4 porażkach, bilans bramek na swoim Estadio Heliodoro Rodríguez López 24-13. Goście zebrali 20 punktów w swoich 17 wyjazdowych spotkaniach wyjazdowych w tym sezonie ligowym po 3 zwycięstwach, 11 remisach oraz 3 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 14-17. Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie CD Tenerife może jeszcze bezpośrednio awansować do Primera Division a CD Numancia nie ma jeszcze zapewnionego utrzymania w Segunda Division lecz ich ostatnie 5 bezpośrednich starć o punkty na Estadio Heliodoro Rodríguez López w mieście Santa Cruz de Tenerife kończyło się 3 wygranymi gospodarzy, jednym remisem oraz jednym zwycięstwem gości, bilans bramkowy w tych spotkaniach 5-4 na korzyść CD Tenerife. Mój typ w tym meczu na zapleczu Primera Division to zwycięstwo gospodarzy na swoim Estadio Heliodoro Rodríguez López, Club Deportivo Tenerife ma w tym sezonie ligowym jeszcze szansę nawet na awans bezpośredni do Primera Division i u siebie gra bardzo dobrze odprawiając ostatnio wszystkich rywali którzy do nich przyjeżdżają i nawet w delegacjach zaczęło im trochę iść i patrząc jak ostatnio grają ich bezpośredni rywale do awansu naprawdę otwiera się przed drużyna z Teneryfy ogromna szansa na powrót w szeregi elity hiszpańskiej piłki i tak,ie mecze jak ten muszą u siebie wygrywać a Club Deportivo Numancia de Soria jeszcze nie jest utrzymany w Segunda Division i w tym akurat spotkaniu ich szansę wyglądają bardzo marnie z tak dysponowanymi gospodarzami na swoim Estadio Heliodoro Rodríguez López w mieście Santa Cruz de Tenerife.

Autor analizy:maer
2014-04-19 16:00
Typ:
1
Kurs:
2.29
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
Oceny zamknięte

Zapraszam bardzo serdecznie na 35 kolejkę rozgrywek o mistrzostwo Anglii czyli do Premier League. W stolicy Anglii Londynie liczącym ponad osiem milionów mieszkańców na Upton Park mogącym pomieścić ponad trzydzieści pięć tysięcy widzów odbędzie się spotkanie derbowe pomiędzy gospodarzami tego obiektu West Ham United Football Club założonymi w 1895 roku o barwach bordowo - niebieskich popularnie zwanych "młotami" a gościem będzie klub założony w roku 1905 roku potocznie zwany "orłami" a mianowicie Crystal Palace Football Club. West Ham United rozegrał w tym sezonie ligowym 34 spotkania zdobywając w nich 37 punktów po 10 zwycięstwach, 7 remisach oraz 17 porażkach co daje obecnie 12 pozycje w tabeli angielskiej Premier League, bilans bramek 38-47. Crystal Palace w swoich 34 meczach ligowych w tym sezonie zdobył 40 oczek po 12 zwycięstwach, 4 remisach oraz 18 porażkach i zajmują obecnie 11 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 27-41. Gospodarze na swoim Upton Park zagrali w tym sezonie ligowym 17 razy i zdobyli 21 oczek po 6 zwycięstwach, 3 remisach oraz 8 przegranych, bilans bramkowy na swoim terenie 23-25. Goście w delegacjach grali siedemnaście razy zdobywając 14 punktów po 4 wygranych, 2 remisach oraz 11 porażkach, bilans bramek na obcych stadionach w tym sezonie ligowym 12-23. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie gdyż oprócz tego że są to derby Londynu to do tego jeszcze obie jedenastki sąsiadują ze sobą w tabeli angielskiej Premier League i dzieli ich tylko 3 oczka na korzyść Crystal Palace a w ostatnich 2 spotkaniach pomiędzy tymi zespołami na stadionie West Ham United raz wygrali gospodarze oraz raz padł remis, bilans w tych meczach 3-0 na korzyść gospodarzy tego spotkania. Mój typ w tym ciekawie zapowiadającym się widowisku to jedynka, West Ham United Football Club u siebie ostatnio wygrywał i na swoim terenie przegrywa tylko z dużo od siebie lepszymi zespołami takimi jak Liverpool z którymi tez potrafili powalczyć i strzelić im bramkę ale że to derby to gracze gospodarzy na pewno na swoim obiekcie będą chcieli też pokazać swoim kibicom kto jest lepszy w Londynie a Crystal Palace Football Club ostatnio i tak już bardzo dużo wygrywał mając przy tym szczęście a wiadomo że szczęście się kiedyś skończy i moim zdaniem będzie to mecz derbowy z West Ham United szczególnie że Crystal Palace na wyjazdach traci sporo bramek a popularne "młoty" tylko na to czekają.

Autor analizy:maer
2014-04-18 20:00
Typ:
1
Kurs:
1.99
Bukmacher:
99 EURO
1
0
Oceny zamknięte

Zapraszam bardzo serdecznie na 33 kolejkę francuskiej Ligue 2 czyli zaplecza najwyższej ligi we Francji. W mieście Nîmes liczącym ponad sto czterdzieści tysięcy mieszkańców na Stade des Costières mogącym pomieścić prawie osiemnaście i pół tysiąca widzów odbędzie się spotkanie o bardzo ważne ligowe punkty pomiędzy miejscowym Nîmes Olympique Football Club założonym w 1937 roku zwanymi "krokodylami" a w gości z miasta Istres liczącego ponad czterdzieści dwa tysiące mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1920 a mianowicie Football Club Istres Ouest Provence. Nîmes Olympique rozegrał w tym sezonie ligowym 32 spotkania w których zdobył 32 punkty po 7 zwycięstwach, 11 remisach oraz 14 porażkach i zajmuje obecnie przedostatnie 19 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 39-46. FC Istres zdobyło 35 oczek w swoich 32 meczach ligowych w tym sezonie po 9 zwycięstwach, 8 remisach oraz 15 porażkach co obecnie daje 18 lokatę w tabeli francuskiej Ligue 2, bilans bramek 44-59. Gospodarze u siebie w tym sezonie ligowym zagrali 16 razy zdobywając 21 oczek po 5 wygranych, 6 remisach oraz 5 porażkach, bilans bramek na swoim Stade des Costières 25-21. Goście na wyjazdach 10 punktów w 16 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym po 2 zwycięstwach, 4 remisach oraz 10 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 19-38. Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie i można nazwać go spotkanie o "6 punktów" szczególnie dla gospodarzy którzy bardzo potrzebują ligowych punktów a w ostatnich 4 spotkaniach o ligowe punkty pomiędzy tymi drużynami w mieście Nîmes wszystkie te spotkania wygrali gracze Olympique, bilans bramkowy w tych spotkaniach 8-3 na korzyść zespołu z Nîmes. Mój typ w tym ciekawie zapowiadającym się spotkaniu to wygrana gospodarzy, Nîmes Olympique Football Club jeśli chce się utrzymać w tym sezonie na zapleczu Ligue 1 musi ten mecz o tak zwane 6 oczek wygrać i ostatnio u siebie mają zwyżkę formy przegrywając tylko z bardzo dobrym na wyjazdach Nancy lecz akurat w tym meczu trafili drużynę która na wyjazdach jest słaba, sąsiadują z nimi w tabeli oraz im z nimi idzie czyli tylko zwycięstwo zainteresuje gospodarzy a Football Club Istres Ouest Provence na wyjazdach słabo, straconych najwięcej bramek w delegacjach z całej ligi i z zespołem z Nîmes im nie idzie i moje zdanie jest takie że pełna pula z tego spotkania zostanie na Stade des Costières przy drużynie gospodarzy.

Autor analizy:maer
2014-04-17 20:30
Typ:
1
Kurs:
2.16
Bukmacher:
-100 EURO
1
2
Oceny zamknięte

Zapraszam bardzo serdecznie na 35 kolejkę włoskiej Serie B. We włoskim mieście Bari liczącym ponad trzysta dwadzieścia tysięcy mieszkańców na Stadio San Nicola mogącym pomieścić ponad pięćdziesiąt osiem tysięcy widzów obędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Associazione Sportiva Bari założonym w 1928 roku o barwach biało-czerwonych a w gości z miasta Latina liczącego niecałe sto dziesięć tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1945 o barwach czarno-niebieskich a mianowicie Unione Sportiva Latina Calcio. Bari rozegrało w tym sezonie ligowych 34 spotkania w których zdobyło 49 punktów po 13 zwycięstwach, 10 remisach oraz 11 porażkach i zajmuje obecnie 13 miejsce w tabeli ligowej lecz z 46 punktami gdyż 3 punkty odjął im związek, bilans bramek 37-36. Latina Calcio zdobyła 54 oczka w swoich 34 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 14 zwycięstwach, 12 remisach oraz 8 porażkach co obecnie daje 3 pozycję w tabeli włoskiej Serie B z bilansem bramkowym 35-28. Gospodarze zagrali u siebie 17 razy zdobywając 32 oczka po 9 wygranych, 5 remisach oraz 3 porażkach, bilans bramkowy na swoim Stadio San Nicola 22-14. Goście na wyjazdach 23 punkty w 17 spotkaniach w tym sezonie ligowym po 5 zwycięstwach, 8 remisach oraz 4 przegranych, bilans bramek w delegacjach 16-16. Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie i ja w nim typuję zwycięstwo gospodarzy na swoim Stadio San Nicola, Associazione Sportiva Bari w tym sezonie gra ogólnie nieźle i gdyby nie te odjęte 3 punkty to już teraz zajmowałoby miejsce barażowe o Serie A lecz i tak mają na nie szansę szczególnie że u siebie w tym sezonie ligowym gra bardzo dobrze będąc jedną z najlepszych drużyn na swoim terenie w całej lidze i na pewno chcieliby mieć szansę powrotu do elity włoskiej piłki a Unione Sportiva Latina Calcio owszem gra w tym sezonie dobry sezon lecz jak im przychodzi do meczów w delegacjach z bardzo dobrymi drużynami u siebie to maja problem a przykładem niech będzie mecz sprzed niecałego miesiąca Modeną z którą polegli na wyjeździe aż 4:0 chociaż w tym spotkaniu spodziewam się bardziej wyrównanego boju to jednak moim zdaniem 3 punkty zostaną jednak na Stadio San Nicola w Bari.

Autor analizy:maer
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl