rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10422 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
Typy Widzew Łódź - Skra Częstochowa
godzina
mecz
nasz typ
kurs
bukmacher
2 Liga
13-10-2018 19:10
1
1.39
Najlepsze kursy proponowane przez Ligatyperów.pl
1
1.39
X
4.00
2
6.15
Szanse według użytkowników Ligatyperów.pl
1
83%
X
13%
2
4%
Lista użytkowników, którzy typowali ten mecz
Typy na Widzew Łódź
Typy na Remis
Typy na Skra Częstochowa
Widzew Łódź - Skra Częstochowa (under 2.5)
Widzew Łódź - Skra Częstochowa (over 2.5)
  • Kurs: 1.74
  • Brak typów
  • Kurs: 1.87
  • gieksa76 ( Strata: -200 EURO)
Analizy bukmacherskie
13-10-2018 19:10
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.70
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Dziś poza Ligą Narodów obejrzeć będziemy mogli spotkania w innych, często mniej docenianych ligach różnych krajów. W jednej z nich, w polskiej II lidze zainteresowało mnie spotkanie obecnego lidera, Widzewa Łódz z drużyną z przeciwnego końca tabeli, Skrą Częstochowa. Według bukmacherów i nie tylko zdecydowanym faworytem tego spotkania jest zespół gospodarzy. Nic w tym dziwnego. Widzew obecnie kroczy wielkimi krokami po awans, notując piąte zwycięstwo z rzędu i nie doznając porażki od kolejnych 9. spotkań. Dodatkowo świetnymi wynikami mogą pochwalić się grając przed własną publicznością, gdzie są obecnie niepokonani od kolejnych 18. spotkań! (14 zwycięstw, 4 remisy). W ostatnich trzech spotkaniach ligowych u siebie zdobyli łącznie aż 11 bramek, także skutecznością zawodnicy z Łodzi zdecydowanie mogą się pochwalić. Skra jak dotąd nie pokazała niczego specjalnego, kotwicząc obecnie na dalekim 16. miejscu w tabeli. Zwycięstwa nie zaznali od kolejnych trzech spotkań w lidze i niemal na pewno po meczu dzisiejszym to się nie zmieni. Oba zespoły mają odmienne cele w tym sezonie - Widzew ma za zadanie awansować do wyższej klasy rozgrywkowej, co jak dotąd idzie im znakomicie, Skra natomiast utrzymać się w II lidze, a do tego jak widać jeszcze daleka i ciężka droga. Stawiam dziś na dobre widowisko, szczególnie w wykonaniu miejscowych i co najmniej 3 bramki w spotkaniu, co miało miejsce w każdym z ostatnich pięciu spotkań w Łodzi. Skra traciła bramki, grając w roli gości praktycznie z każdym zespołem i dziś nie spodziewam się cudu, jakim byłoby niezdobycie przynajmniej jednej przez miejscowych. Uważam, że atut własnego boiska, wspierany przez pełne trybuny poskutkuje ładną, ofensywną grą, która wg mnie powinna przynieść nam parę bramek.

Autor analizy:Mckoviackx
13-10-2018 19:10
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.82
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

kolejny pojedynek 14 kolejki polskiej II Ligi to spotkanie liderującego Widzewa Lódź ze Skrą Częstochowa, gospodarze którzy po degradacji walczą o powrót na ligowe salony są na dobrej drodze żeby w tym roku pokonać kolejny stopień ligowych zmagań, po 13 kolejkach zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 30 punktów za 9 zwycięstw i 3 remisy natomiast goście znajdują się w dolnej części tabeli, zajmują 16 spadkowe miejsce i mają na koncie 11 punktów za 3 zwycięstwa i 2 remisy, Widzew Łódź jest bardzo skuteczny w obecnych rozgrywkach i ma średnią 2 bramki na mecz, do tej pory gracze strzelili 26 bramek, a ich skuteczność na własnym boisku wzrasta niewspółmiernie, w ostatnich 5 meczach na własnym stadionie strzelili 16 bramek co daje średnią ponad 3 bramki na mecz, goście raczej będą tłem w tym pojedynku ale jakaś przypadkowa bramka może im się przytrafić co podbije współczynniki, mój typ to powyżej 2,5 bramki w meczu

Autor analizy:marcinmax
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl