rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10283 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-02-18 18:00
Typ:
1
Kurs:
1.77
Bukmacher:
39 EURO
0
0
oceń analizę

Niedzielne spotkanie 23 kolejki ekstraklasy. Lech na początku roku zgubił punkty na trudnym terenie w Gdyni remisując bezbramkowo z Arką, chociaż z przebiegu meczu to zespół z Poznania było stroną mającą optyczną przewagę. Strata tych punktów jest z jednej strony trochę nieoczekiwana bo Lech w zimowych sparingach wyglądał bardzo obiecująco, ale z drugiej strony przede wszystkim bolesna bo poznaniacy tracą już 4 punkty do Legii. Tak więc mający aspiracje mistrzowskie lechici nie mogą pozwalać sobie już na głupie straty punktów zwłaszcza grając u siebie z niżej notowanymi rywalami. Pozycja Pogoni jest jednak trochę myląca bo mimo że zespół ten jest przed ostatni w tabeli to od grudnia należą do lepiej punktujących zespołów kiedy to zaliczyli remis i 3 kolejne zwycięstwa (w tym te sprzed tygodnia u siebie z Sandecją). Co ciekawe zespoły te bardzo często grają ze sobą i tylko w 2017 roku mierzyły się aż 6 (!) razy z czego 4 mecze wygrał Lech, raz padł remis i raz wygrała Pogoń. Dzięki dobrej formie Pogoni czeka nas pewnie zacięty pojedynek, ale moim zdaniem jednak Lech przechyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Autor analizy:under
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl