rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10160 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
Profil: Mallwinek
Data rejestracji:
2011-10-04 00:00
Ostatnio widziany:
2012-03-08 17:55
Punkty w lidze typerów:
0 EURO (Brak w tabeli)
Punkty w kuponach:
1000 EURO (Brak w tabeli)
Punkty w analizach:
0 EURO (Brak w tabeli)
Typy nierozliczone (0)
Brak nierozliczonych typów
Typy rozliczone (0)
Brak rozliczonych typów
Kupony nierozliczone (0)
Brak nierozliczonych kuponów
Kupony rozliczone (1)
Brak rozliczonych kuponów
Analizy nierozliczone (0)
Brak nierozliczonych analiz
Analizy rozliczone (1)
2012-02-29 20:45
Typ:
2
Kurs:
1.95
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
Oceny zamknięte

Spotkanie pomiędzy Polską a Portugalią zapowiada się moim zdaniem ciekawie. Biało Czerwoni na pewno nie będą się wyłącznie bronić ponieważ jest to mecz otwarcia Naszego Stadionu Narodowego, a poza tym drużyny prowadzone przez Franciszka Smudę rzadko są ustawiane typowo defensywnie i podobnie jest z Naszą reprezentacją która mimo iż nie jest światowym potentatem futbolu to potrafiła grać ładną piłkę np. z Niemcami. Reprezentacja Portugalii to zespół grający bardzo ofensywnie i w Warszawie na pewno nie będą tylko ładnie wyglądać a będą walczyć o miejsce w składzie reprezentacji na zbliżające się EURO. Ponadto mamy całkiem dobrze grających ofensywnie zawodników: Błaszczykowski, Lewandowski (mam nadzieje iż zagra), Piszczek, Obraniak, Rybus i wydaje mi się iż Naszej reprezentacji uda się coś ukuć z przodu na co Portugalia nie będzie dłużna i może jestem zbyt optymistycznie nastawiony ale liczę na powtórkę z Niemiec- ale bez poślizgnięcia się Wawrzyniaka.Myślę że stawianie na Polskie będzie bardzo ryzykowne mój wyniki to : 0-2 0-1 1-3 w najgorszym wypadku może paść remis.

Autor analizy:Mallwinek
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2018 LigaTyperów.pl