rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2012-08-12 16:30
Typ:
1
Kurs:
1.65
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

O godz.16:30 zespoły Ajaxu Amsterdam i Az Alkmaar zainaugurują sezon ligowy Eredivisie.Az przygotowując się do sezonu rozegrało 4 sparingi i 3 z nich wygrywając,a były to spotkania z Dusseldorf ,Cambuur i Maastricht i 1 porażka z Mallorcą.Na pewno te drużyny nie są na poziomie Ajaxu ,ale jednak wygrana zawsze cieszy.Az niedługo rozpocznie mecze kwalifikacji do LE,które uzyskali dzięki 4 miejscu w lidze w poprzednim sezonie.Drużyna szczególnie zachwyciła grając u siebie ,gdyż nie przegrała żadnego spotkania,ale na wyjeździe już tak dobrze nie było i zwyciężyli 6 razy,4 zremisowali i 7 razy ponieśli porażkę.Zatem zespół na wyjeździe nie jest tak groźny jak u siebie i to może być czynnik ,który wpłynie na wynik dzisiejszego meczu.Ajax musi uważać na Jozy Altidora ,który w poprzednim sezonie zdobył 15 bramek. Ajax ma bardzo młodą drużynę,ale jest kilku doświadczonych zawodników,którzy będą wspierać swoich kolegów.Ajax ma za sobą także udane mecze sparingowe,5 meczów-4 zwycięstwa i 1 remis,a wygrana m.in. 4:0 z Celticiem i remis odmłodzonym składem 1:1 z Norwich,z czego bardzo cieszył się Frank De Boer,gdyż wie,że może liczyć na zmienników,którzy są na ławce.Ajax rozegrał także mecz o superpuchar Holandii z PSV Eindhoven,który niestety przegrał po bardzo ciekawym meczu.Patrząc na listę piłkarzy powołanych na mecz z AZ wydaje mi się,że wszyscy są zdrowi oprócz Christiana Erikssena i Ajax przystąpi do meczu w najsilniejszym składzie.Zespół z Amsterdamu u siebie gra bardzo dobrze,w poprzednim sezonie wygrali 12 na 17 możliwych meczów,4 zremisowali i tylko 1 przegrali. Dlatego stawiam na zespół Ajaxu Amsterdam,który ma bardzo wyrównany skład ,bardzo zgrany ,a trener chce aby drużyna dobrze wystartowała w rozgrywkach ligowych.

Autor analizy:maniek_1995
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl