rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10743 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!

FAQ - Pytania i odpowiedzi

Jak zacząć grę na LigaTyperów.pl?
- Pierwszym krokiem, który umożliwi nam drogę do gry w konkursach z nagrodami jest założenie konta, do którego potrzebny będzie jedynie login, email, oraz hasło. Kolejnym krokiem jest spełnienie warunków konkursu. Zazwyczaj bukmacher, który jest sponsorem konkursu, wymaga podania loginu z jego serwisu. Dane te są potrzebne do wypłaty nagrody. Kiedy uzyskamy pełny dostęp do Ligi Typerów, będziemy mogli rozpocząć grę w konkursach. Po zalogowaniu, na górze ukażą nam się opcje: Typer, Kupony, Analizy. Klikając w Typer -> Typuj mecze PRO - uzyskamy dostęp do formularza typowania meczów w konkursie Liga Typerów. Klikając w Kupony -> Postaw kupon - do konkursu Kupony. Klikając w Analizy -> Analizuj mecze - do najtrudniejszego konkursu Analizy. Zarówno Typer, Kupony, jak i Analizy są funkcjonalnie bardzo prostymi konkursami, jednak największym problemem jest wirtualne zarabianie - a co za tym idzie zdobywanie realnych nagród. Konkurs Analizy wymaga od uczestników dodatkowo solidnego poziomu, co nie każdemu udaje się spełnić. Życzymy wysokich wygranych!

Do kiedy wypłacane są nagrody?
- Nagrody ze wszystkich konkursów wypłacane są do 20 dnia kolejnego miesiąca. Przykładowo, jeśli wygrałeś nagrodę w styczniu, otrzymasz ją nie później niż 20 lutego.

Co to jest Happy Time?
Happy Time jest to krótki okres, przez który można typować mecze za wyższe stawki niż standardowo. Dodatek ten stawia w sytuacji uprzywilejowanej typerów, którzy przebywają na stronie dłużej i są w stanie trafić na losowo wybrany okres Happy Time.

Jak mam odebrać nagrodę, którą wygrałem?
- Nie musisz nic robić. Jeśli zdobyłeś nagrodę przykładowo w edycji styczniowej, należy poczekać do 15 lutego. W okolicy 15 lutego powinieneś otrzymać od nas maila, który będzie zawierał specjalny kod. Będziesz mógł go od razu zrealizować u bukmachera, który jest sponsorem konkursu.

Czy wygraną nagrodę będę mógł od razu wypłacić?
Do wypłaty wygranej która trafiła na Twoje konto u bukmachera, niezbędny będzie 3-krotny obrót po kursie przynajmniej 1.50. Przykładowo kiedy wygrana wynosi 5 euro, należy ją postawić 3 razy na zdarzenia z kursem minimum 1.50. Mogą to być również zakłady akumulowane np. 1.20 * 1.30. Przy obracaniu wygranej, można ją też rozbijać na mniejsze kwoty - nie trzeba grać za 100% wygranej.

Czy gra na pewno jest za darmo?
Tak - gra jest w 100% za darmo. Jedyne ryzyko jakie ponosisz podczas naszej zabawy jest strata czasu w przypadku przegranej. Nie ma absolutnie żadnego połączenia pomiędzy stanem konta któregokolwiek z konkursów z Ligi Typerów, a stanem Twojego konta u sponsora konkursu.

Nie ma Twojego pytania, a jest ważne?
Skontaktuj się z nami na kontakt malpa ligatyperow.pl i zadaj nam swoje pytanie. Zastrzegamy sobie, że musi być ono istotne z punktu widzenia funkcjonalności konkursu. W przeciwnym razie możemy nie udzielić odpowiedzi.

Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2024 LigaTyperów.pl