rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10743 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!

Regulamin konkursu Analizy

1. Ideą konkursu Analizy Dnia, jest jak najtrafniejsze wytypowanie wyników przyszłych spotkań.

2. Każdy typ, powinien być podparty solidną analizą.

2. W konkursie obowiązuje bezwzględny zakaz kopiowania analiz, oraz tekstów z serwisów o tematyce sportowej, który karany będzie banem.

3. Analizy, które nie są na odpowiednim poziomie (np. błędy ortograficzne, brak argumentów, brak znaków interpunkcyjnych, brak spacji, brak polskich znaków, niepoprawność składniowa, brak logicznego budowania zdań) nie będą przez nas uznawane w klasyfikacji konkursu Analizy Dnia (-100 EURO lub w przypadku SPAMU -500 EURO). Zastrzegamy sobie również prawo do zbanowania konta użytkownika, który notorycznie pisze słabe analizy i zaniża poziom serwisu, bez podania przyczyny.

4. Użytkownik może podać maksymalnie 3 analizy na jeden dzień.

5. Kurs może być pobrany tylko z oferty wyznaczonych bukmacherów.

6. Z jednego adresu IP, może korzystać tylko jeden użytkownik - wszelkie próby utworzenia tzw. multikonta, będą przez nas karane.

7. Aby zwiększyć szansę trafnego wytypowania danego zdarzenia: wprowadzamy kurs minimalny, który wynosi 1,50 , oraz kurs maksymalny, który wynosi 3,50 (wszystkie kursy powyżej 3,50 , będą zaokrąglane do tego kursu).

8. Nie tolerujemy kłamstwa! Za wszelkie próby oszustwa, konto użytkownika będzie banowane.

9. Punkty liczymy podobnie jak bukmacherzy, tj. jeśli kurs wynosi 1.50 i Twój typ będzie prawidłowy, zyskujesz na swoim koncie +50 euro. Czyli najprościej: od każdego kursu odejmujemy jeden i mnożymy przez 100 ( (3.30-1)*100=230pkt ).

10. Użytkownik, który chce wziąć udział w konkursie Analizy Dnia, musi podać co najmniej 25 analiz w jednej edycji konkursu.

11. Minimalna długość analizy to 900 znaków, włącznie ze spacjami.

12. Każda edycja konkursu trwa od pierwszego do ostatniego dnia danego miesiąca.

13. Użytkownik nie może analizować dwa razy tego samego meczu, choćby typy były inne.

14. W przypadku remisu punktowego dwóch użytkowników, o wyższym miejscu decydują następująco: większa liczba podanych analiz, a jeśli tutaj również jest remis, to lepsza skuteczność.

15. Analizę należy podać na co najmniej 15-30 minut przed rozpoczęciem spotkania, po tym czasie nie gwarantujemy możliwości jej podania do systemu.

16. Po podaniu analizy do systemu, kurs z momentu jej zatwierdzenia nie ulega już zmianie - bez względu na zmiany kursowe w ofercie bukmacherów.

17. Analiza musi być w całości tekstem własnym. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek informacji tj. statystyk, składów czy terminarzy z innych stron. Dane te mogą się znajdować w analizie, jednak należy je ubrać w sensowne zdania. Nieprzestrzeganie tego podpunktu skutkuje uznaniem analizy za słabą (-100 EURO). Zastrzegamy sobie również prawo do zbanowania konta użytkownika, który skopiował chociaż jedną analizę.

18. Nagrody będą wypłacone do 20 dnia kolejnego miesiąca.

19. Organizator konkursu zastrzega sobie możliwość zmian w regulaminie, które będą obowiązywać ze skutkiem natychmiastowym.

Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2024 LigaTyperów.pl