rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2014-03-29 13:00
Typ:
X
Kurs:
3.42
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Bardzo ciekawe spotkanie zapowiada się w Perm, gdzie miejscowy Amkar podejmować bedzie Zenit St-Petersburg. Faworytem spotkania są przyjezdni, jednak to nie bedzie łatwe spotkanie dla obu klubów. Gospodarze Amkar Perm, w tabeli ligowej plasują się na miejscu 7 z dorobkiem 35 punktów. Co prawda na europejskie puchary szansa jest, ale chyba te miejsac zajmą zespoły Moskiewskie i właśnie dzisiejsi goście. Mimo średniej pozycji ligowej Amkar gra rewelacyjnie przed własną publicznością przed którą w tym sezonie jeszcze nie przegrał, wygrał siedem spotkańi trzy zremisował w bramkach 16:4.Ostatnie spotkanie bezbramkowo zremisowali z obecnym liderem Lokomotiwem Moskwa. Zenit St-Petersburg to drugi w tabeli zespół z dorobkiem 44 pukntów. Po odpadnięciu z Ligi Mistrzów koncentrują się tylko na lidze, w której muszą odrobić 3 punkty straty. Koniec poprzedniego roku dla Zenitu na wyjeździe niw był udany, bo przegrali w Moskwie z Spartakiem, oraz zremisowali z Terekiem Grozny, a w tym roku zaczeli od porażki z CSKA. Dziś nie beda mieć łatwego zadania, bo rywal jest naprawde świetnie przygotowany. Trzeba podkreślić że gospodarze swoją dobrą gre u siebie zawdzięczają świetnej defensywie w występują dwaj polacy Damian Zboźeń i Jakub Wawrzyniak, do tego w drugiej lini gra Janusz Gol. Jednak dziś defensorzy Amkar nie bedą mieć łatwego zadania, bowiem świtny duet tworzą Hulk z Dannm, którzy razem strzelili już 21 bramek, czyli połowe strzelonych przez Zenit, jednak w poprzednim meczu strzelił dwie bramki i do tego jeszcze jedna w Dortmundzie uważam że dzis nie bedzie tak bardzo skuteczny. Wszystko wskazuje na to że mecz bedzie bardzo wyrównany i zakączy się podziałem punktów. Start już o godzinie 13 czasu Polskiego.

Autor analizy:duszek
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl