rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10718 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2020-03-14 17:00
Typ:
1
Kurs:
2.15
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

kolejny dzisiejszy pojedynek 22 kolejki rosyjskiej Premier Ligi to dzisiaj spotkanie pomiędzy zespołami Arsenalu Tuła i Rubinu Kazań, dużo lepiej radzą sobie gracze gospodarzy którzy z dorobkiem 28 punktów zdobytych za 8 zwycięstw i 4 remisów zajmują obecnie 7 pozycję i tracą do miejsca 5 dającego już możliwość gry w europejskich pucharach 7 punktów, natomiast goście cały czas plasują się w strefie spadkowej, z dorobkiem 20 punktów zdobytych za 4 zwycięstwa i 8 remisów zajmują przedostatnie 15 miejsce w tabeli, ich strata do bezpiecznego 12 miejsca to tylko 2 punkty ale ich ostatnie mecze pokazują że jednak ciężko będzie opuścić strefę spadkową, na 5 ostatnich meczy dobyli tylko 3 punkty za 3 remisy, natomiast gospodarze w 5 spotkaniach zgromadzili 9 punktów, ogrywając między innymi dwie moskiewskie drużyny Lokomotiv i CSKA, wydaje się że w tym spotkaniu faworytem będą gospodarze i to oni zasilą swoje konto kolejnymi 3 punktami,mój typ to 1

Autor analizy:marcinmax
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2022 LigaTyperów.pl