rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2013-04-16 20:25
Typ:
1 (-2.5)
Kurs:
2.27
Bukmacher:
127 EURO
0
0
oceń analizę

, W tym sezonie w spotkaniach Bayernu Monachium pytanie nie brzmi czy Bayern wygra swój mecz, lecz jak wysoko jest wstanie pokonać swojego przeciwnika. Bayern swoją dominację potwierdził już w 1.Bundeslidze, gdzie zdobył tytuł mistrzowski w niesamowitym stylu, w Lidze Mistrzów również pokazuje się z jak najlepszej strony, ostatnio nie dał szans w dwumeczu Juventusowi Turyn, który według wielu miał być czarnym koniem tych rozgrywek, teraz ma zamiar awansować do finału DFB-Pokal w Berlinie. Ja na dzisiejszy mecz Bayernu postanowiłem zagrać over bramkowy, jednak nie zwykły over lecz over 3.5 bramek dla Bayernu Monachium. Uważam bowiem, że to właśnie Bayern będzie w tym spotkaniu głównie zdobywał bramki (możliwe, że tylko on), dlatego bezsensem wydaje się granie overu 3.5 w tym spotkaniu po niższym kursie, gdy bramek oczekujemy w tym starciu przede wszystkim od jednej drużyny. Jeśli chodzi o nieobecnych w tym spotkaniu to w Bayernie nie zobaczymy dziś kontuzjowanych Holgera Badstubera oraz Toniego Kroosa, a także pauzującego za czerwoną kartkę Francka Ribery'iego. W ekipie gości nie zagrają natomiast Vaclav Pilar oraz Ivan Perisić. W tym sezonie Bayern już dwukrotnie miał okazję mierzyć się z Wolfsburgiem i dwa razy wygrał 2:0 (na wyjeździe) i 3:0 (u siebie) dziś liczę, że skuteczność ekipy Juppa Heynceksa, będzie jeszcze lepsza tym bardziej, że ostatnio Bayern gra naprawdę dobrze ich napastnicy są w wysokiej formie więc można chyba liczyć na poprawę wyniku strzeleckiego niż w dwóch poprzednich spotkaniach.

Autor analizy:krz-widzew
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl