rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2013-05-15 20:45
Typ:
2
Kurs:
2.35
Bukmacher:
135 EURO
0
0
oceń analizę

Chelsea staje przed szansą na wygranie jedynego trofeum w tym sezonie i może zarazem stać się pierwszą drużyną, od bardzo dawna ,która rok po roku wygrywa europejskie trofeum. Obie drużyny spotkały się w tamtym sezonie w LM i choć Chelsea wygrała oba mecze to zwycięstwa nie przyszły latwo. W Anglii Benfica grając w 10-tkę wyrównała i potrzebowała tylko 1 gola do awansu, atakowała ale nadziała się na kontrę w doliczonym czasie gry. Benfica jest po b.traumatycznym meczu. Przez cały sezon grali b.dobrze w lidze portugalskiej, byli niepokonani, w pełni zadowalał ich w meczu z Porto remis i mieli taki wynik do 91 minuty gdy stracili 3pkt i prawdopodobnie mistrzostwo. Dla trenera Orłów to pierwszy finał w historii i zarazem najważniejszy mecz w karierze. Chelsea jako zwycięzca LM ma więcej umiejętności i doświadczenia+ starego lisa na ławce, dla którego finał europejskich pucharów to nic nowego, i to ona powinna ostatecznie cieszyć się z trofeum. Cieszyć już po 90minutach.

Autor analizy:Masta
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl