rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2012-03-27 20:45
Typ:
2
Kurs:
3.37
Bukmacher:
237 EURO
0
0
oceń analizę

Dzisiaj mecz ćwierćfinałowy Champions League pomiędzy \\\"moją\\\" Chelsea Londyn i Benfica Lizbona. Ja osobiście bardzo licze na zwycięstwo Chelsea na wyjeżdzie chociaż wiem że będzie o to niezwykle trudno, ponieważ trzeba pamiętać że Benfica Lizbona i Sporting Lizbona w Europie wyeliminowały Manchester United i Manchester City, dwie najlepsze drużyny w Anglii. Dwukrotny zwycięzca rozgrywek Benfica nie dotarła poza ćwierćfinał od 1990 roku, podczas gdy Chelsea regularnie w ostatniej dekadzie rywalizowała w półfinałach. Dla Benfiki to 14. domowy mecz z angielskim zespołem \\(6-3-4\\). Dla Chelsea to czwarty mecz wyjazdowy z portugalskim przeciwnikiem \\(1-1-1\\) Prawdopodobne składy Benfica \\(4-1-3-2\\): Artur - Pereira, Luisao, Jardel, Emerson - Javi Garcia - Gaitan, Witsel, Bruno Cesar - Cardozo, Rodrigo Chelsea \\(4-2-3-1\\): Cech - Ivanovic, Luiz, Terry, Cole - Lampard, Essien - Sturridge, Mata, Ramires - Drogba\\(tu wolałbym Torresa:D\\) Mój typ to oczywiście 2:P

Autor analizy:przemekkk15
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl