rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10718 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2020-03-07 18:30
Typ:
2
Kurs:
2.15
Bukmacher:
115 EURO
0
0
oceń analizę

ostatni dzisiaj pojedynek w 25 kolejce niemieckiej Bundesligi to spotkanie pomiędzy Borussią Moenchengladbach i Borussią Dortmund, oba zespoły walczą w tym sezonie o czołowe lokaty w ligowej tabeli, w tym momencie wyżej w tabeli są gracze z Dortmundu, z dorobkiem 48 punktów zdobytych za 14 zwycięstw i 6 remisów zajmują 3 miejsce, natomiast gospodarze z dorobkiem 46 punktów zgromadzonych za 14 zwycięstw i 4 remisy plasują się na miejscu 5 jednak mają oni jeden mecz zaległy, czekając na t spotkanie można liczyć na sporą ilość strzelonych bramek, gospodarze mają średnią 2 bramki strzelone na mecz natomiast goście strzelają średnio prawie 3 bramki na spotkanie, w ostatnich meczach bezpośrednich przewaga graczy z Dortmundu jest przygniatająca, wygrali oni ostatnie 10 spotkań z rzędu, wiadomo że będzie to trudny pojedynek dla obu ekip ale wydaje się że na dzień dzisiejszy to gracze gości mają lekką przewagę i powinni to udokumentować zdobyciem kolejnych 3 punktów, mój typ to 2 wygrana gości,

Autor analizy:marcinmax
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2022 LigaTyperów.pl