rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10718 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2020-03-07 18:30
Typ:
2
Kurs:
2.60
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

ostatni dzisiaj pojedynek angielskiej Premier League to spotkanie pomiędzy zespołami Burnley FC i Tottenham Hotspur, dość niespodziewanie gospodarze są cały czas w grze o udział w europejskich pucharach, natomiast gracze Jose Mourinho grają w tym sezonie znacznie poniżej oczekiwań, ma na to wpływ na pewno kontuzja Harrego Kane który zagra może dopiero w kwietniu, w tym momencie gospodarze zajmują 11 miejsce z dorobkiem 38 punktów zdobytych za 11 zwycięstw i 5 remisów natomiast goście z dorobkiem 40 punktów zgromadzonych za 11 zwycięstw i 7 remisów zajmują 8 miejsce, wydaje się jednak że gracze z Londynu w końcu przełamią złą passę po 2 porażkach z rzędu i zmniejszą dystans do zespołów walczących o udział w kolejnej edycji Ligi Mistrzów, daje to miejsce w pierwszej czwórce choć jest szansa że i 5 miejsce to zapewni po potwierdzeniu zawieszenia zespołu Manchesteru City, mój typ to 2 wygrana zespołu Tottenham,

Autor analizy:marcinmax
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2022 LigaTyperów.pl