rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10718 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2020-03-08 15:00
Typ:
1
Kurs:
1.98
Bukmacher:
98 EURO
0
0
oceń analizę

28 kolejka angielskiej Premier League to w niedzielę między innymi pojedynek pomiędzy zespołami Chelsea Londyn i Everton FC, gospodarze pomimo słabszych występów w ostatnich spotkaniach cały czas liczą się w walce o ligowe podium co gwarantuje im udział w kolejnej edycji Champions League, w tym momencie gospodarze z dorobkiem 45 punktów zdobytych za 13 zwycięstw i 6 remisów zajmują 4 miejsce i tracą do Leicester, który zajmuje 3 miejsce 5 punktów, przy zapasie jednego spotkania, natomiast goście plasują się w środku ligowej tabeli, z dorobkiem 37 punktów zdobytych za 10 zwycięstw i 7 remisów zajmują 12 miejsce w ligowej tabeli, pomimo dwóch ostatnich porażek w meczach bezpośrednich to gracze drużyny z Londynu będą w tym spotkaniu faworytami, a ich ewentualna wygrana umocni ich na 4 pozycji i pozwoli im w walce o czołową trójkę ligowej tabeli, mój typ to 1 wygrana Chelsea Londyn,

Autor analizy:marcinmax
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2022 LigaTyperów.pl