rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-11-08 18:55
Typ:
1
Kurs:
2.00
Bukmacher:
100 EURO
0
0
oceń analizę

Dzisiaj mamy kolejna,juz czwarta runde spotkan grupowych w Lidze Europy.Interesuje mnie mecz w grupie K,gdzie on sam jak i sytuacja grupowa sa ciekawe.Dynamo Kijow ktore zajmuje drugie miejsce z piecioma punktami,podejmuje u siebie Francuska druzyne Rennes.Poprzedni mecz,na terenie przeciwnika wygral zespol z Kijowa wiec wydaje mi sie,ze disiaj grajac u siebie nie powinien miec wiekszych klopotow z ponownym zwyciestwem.Spotkanie zapowiada sie bardzo interesujaco bo jeszcze awans jest otwarty dla wszystkich zespolow.Nawet Czeski Jabloniec pozostajacy bez punktu ma jeszcze realne szanse.Ale wracajac do tego pojedynku,Dynamo oprocz wygranego meczu z Rennes jeszcze dwukrotnie remisowal z Jabloncem i Astana.Rennes wygral jeszcze z Jabloncem i pzegral z Astana.Czy ta druzyna jest w stanie dzisiaj osiagnac korzystny rezultat? Teoretycznie szystko jest mozliwe ale patrzac realnie,Dynamo grajac u siebie nie zmarnuje okazji na zdobycie kompletu punktow.To zwyciestwo praktycznie da druzynie awans do dalszej gry w turnieju.

Autor analizy:andrzejszwedzki
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl