rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2013-05-04 15:30
Typ:
2
Kurs:
2.06
Bukmacher:
106 EURO
0
0
oceń analizę

4 maja FC Nurnberg zagra spotkanie z Bayerem Leverkusen. Można faworyta doszukiwać się według potencjału i miejsca w tabeli, a w obu statystykach zwycięzcą zostaje ekipa gości. Dodatkowo do refleksji na temat tego czy nie warto postawić jakichś większych pieniędzy na Bayer, dość mocno może kusić forma obu ekip. Zaczynamy! Gospodarze są na odległej bo 13 lokacie z 38 punktami. Ostatnie 5 meczów to po 1 zwycięstwie i remisie, a także 3 porażki ( z Bayernem i spadkowiczami: Hoffenheim oraz Furth. Wydaje mi się, że ta forma mówi nam wiele przed tym meczem i jest wskaźnikiem tego jaki wynik możemy zobaczyć po ostatnim gwizdku sędziego. Przyjezdni są na miejscu 3 z 56 oczkami. W zasadzie to widnieje ogromna przepaść punktowa przed i za Aptekarzami ; strata 8 do 2 Borussii oraz przewaga 7 nad Schalke. Niby to nie wiele, ale jak na różnice między bezpośrednimi pozycjami jednak dużo. Ostatnie 5 spotkań to 3 wygrane i 2 remisy.

Autor analizy:LEQUIMLKS
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl