rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10718 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2020-03-08 19:30
Typ:
1
Kurs:
2.13
Bukmacher:
113 EURO
0
0
oceń analizę

rozgrywki w 1 Lidze rumuńskiej wkroczyły w fazę gry w grupach mistrzowskiej i spadkowej, w tej pierwszej walczy 6 zespołów a w niedzielę zagrają ze sobą FCSB i Universitatea Craiova, po pierwszej kolejce różnica pomiędzy pierwszym a szóstym zespołem to 7 punktów, do rozegrania zostało 9 spotkań więc walka o czołową trójkę i udział w kolejnej edycji europejskich pucharów będzie zacięta, gospodarze w pierwszej kolejce zanotowali remis 2:2 z zespołem Botosani i zajmują 5 miejsce z dorobkiem 23 punktów natomiast goście natomiast zanotowali zwycięstwo 2:1 z zespołem Gaz Metan i dzięki tej wygranej zajmują 2 miejsce z dorobkiem 26 punktów, gospodarze pozostają jeszcze w grze o Puchar Rumunii, natomiast goście przegrali swój ćwierćfinał i zakończyli te rozgrywki, w ostatnich meczach bezpośrednich to FCSB zaliczyło doskonały wynik wygrywając ostatnie 5 spotkań i to onipowinni być w tym spotkaniu faworytami, mój typ to 1 wygrana gospodarzy,

Autor analizy:marcinmax
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2022 LigaTyperów.pl