rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2013-03-08 20:45
Typ:
2
Kurs:
1.82
Bukmacher:
82 EURO
0
0
oceń analizę

W jedynym piątkowym meczu, 28 kolejki włoskiej Serie A zmierzą się drużyny Genoi i AC Mialn. Faworytem meczu są oczywiście goście, którzy grają ostatnimi czasy bardzo dobrze, ogrywając chociażby wielką Barcelonę na San Siro w Lidze Mistrzów. Teraz Mialn jest na 3 pozycji w lidze i jeszcze w tym roku nie przegrali żadnego meczu. Goście mają bilans na wyjeździe 4-6-3 co jest 5 wynikiem w Serie A. Ogółem Milan pokonał 3:0 Lazio, zremisował z Interem oraz pokonał Barcelonę ,aplikując w tych 3 meczach 6 goli a tracąc tylko 1. Genoa w ostatniej kolejce poległa na wyjeździe z Romą 3:1 i plasuje się na 17, ostatniej bezpiecznej pozycji w tabeli. Gospodarze nie są zbyt wymagający u siebie dla rywali, i mają 2-gi najgorszy bilans domowy w lidze, wygrywając tylko 4 mecze z 13 na Luigi Ferraris. Milan wygrał ostatnie 3 pojedynki z Genoa ,nie tracąc nawet gola sądze ,że i dziś odniosą zwycięstwo .Powodzenia :)

Autor analizy:Tony
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl