rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2015-03-20 20:30
Typ:
X
Kurs:
3.39
Bukmacher:
-50 EURO
0
0
oceń analizę

W dzisiejszym spotkaniu rozpoczynającym zmagania w 26 kolejce niemieckiej Bundesligi zagrają ze sobą drużyny Hamburger SV i Hertha BSC Berlin. Faworyta w tym spotkaniu bardzo trudno wskazać , bo jest mecz o przysłowiowe 6 punktów,i żadna z drużyn nie może pozwolić sobie na porażkę,wiec logicznym rozwiązaniem jest remis w tym pojedynku. Gospodarze drużyna HSV zajmuje w lidze 15 miejsce z dorobkiem 25 punktów mając na swoim koncie 6 zwycięstw,7 remisów i 12 porażek a ich bilans bramkowy to 16-36.Podopieczni trenera Josefa Zinnbauera mają serię 5 meczy bez zwycięstwa, i dziś zechcą tą statystykę poprawić lecz zadanie nie będzie łatwe.W tym spotkaniu w drużynie gospodarzy nie zagrają tacy zawodnicy Marcell Jansen,Slobodan Rajković,Marcelo Diaz,którzy są kontuzjowani a za czerwoną kartkę nie zagra Jaroslav Drobný,a za żółte musi pauzować Petr Jiráček. Goście drużyna Herthy zajmuje w lidze 14 miejsce z dorobkiem 26 punktów mając na koncie 7 zwycięstw,5 remisów ,i 13 porażek strzelając przy tym 30 bramek a tracąc 44.Podopieczni trenera Pála Dárdaia też nie mają dobrych osiągnięć w tym roku bo na rozegranych 8 spotkań w lidze wygrali zaledwie 2 mecze.W drużynie gości nie zagrają w tym spotkaniu tacy zawodnicy jak Alexander Baumjohann,Jarstein,Julian Schieber,Marius Gersbeck,którzy są kontuzjowani. Podsumowując to spotkanie i patrząc na obecną dyspozycję obu ekip, wydaje się raczej że pewnym wynikiem będzie remis,bo Hertha na wyjazdach spisuje się kiepsko, a gospodarze ostatnio równie słabo,po za tym obie drużyny grają słabo w ataku i też nie ma się spodziewać dużo bramek w tym spotkaniu,a że obie drużyny grają o utrzymanie to raczej nikt nie zaryzykuje aby odsłonić się i zagrać otwarty futbol.

Autor analizy:loki123
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl