rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10718 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2020-03-14 18:00
Typ:
2
Kurs:
2.16
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

jedno z trzech dzisiejszych spotkań 26 kolejki tureckiej Super Ligi to pojedynek pomiędzy zespołami Konyaspor i Fenerbahce Stambuł, oba zespoły ostatni nie mają dobrej passy choć zdecydowanie gorzej wypadają tutaj gospodarze którzy z dorobkiem 23 punktów zdobytych za 4 zwycięstwa i 11 remisów zajmują 16 miejsce które w tym momencie nie gwarantuje gry w przyszłym sezonie na tym poziomie rozgrywek, aby oddalić się z miejsca spadkowego potrzebują przynajmniej 2 punktów, natomiast goście na początku roku zaliczają dużego doła, w ostatnich 5 spotkaniach zdołali zdobyć tylko 3 punkty za 3 mecze zremisowane, co spowodowało że wylądowali na 7 miejscu z dorobkiem 40 punktów zdobytych za 11 zwycięstw i 7 remisów, a ich strata do podium to aktualnie 9 punktów, wydaje się jednak że to goście będą faworytem tego spotkania i mimo wszystko wywalczą komplet punktów, również ostatnie mecze bezpośrednie to lepsze osiągnięcia gosci, którzy na 5 spotkań wygrali trzy razy,

Autor analizy:marcinmax
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2022 LigaTyperów.pl