rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2012-07-20 19:20
Typ:
X
Kurs:
3.45
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

W ostatnim meczu towarzyskim przed sezonowym drugoligowy fransucki SC Sedan Ardennes zmierzy się z Belgijskim pierwszoligowym KV Kortrijkiem.Mecz prawdopodobnie zostanie rozegrany w Kortrijk.W tym spotkaniu typuje na małą niespodzianke w postaci remisu.Kortrijk jak już wspomniałem to pierwszoligowy klub belgijski.W ubiegłym sezonie zajął w regularnym sezonie 6 miejsce a w grach grupy mistrzowskiej w której grało 6 zespołów zajął ostatnie miejsce co pokazuje ,że nie potrafi on grac z najlepszymi.Tak w ogóle liga beligijska jest słabsza od francuskiej.KV grał w 5 sparingach.Najpierw ograł mało znane Izegem 2:0,KRC Harelbeke 3:0,później przegrał 2:1 z Club Brugge - drugą drużyną ligi,następnie wygrał z 15 drużyną holenderskiej Eredivisie ADO Den Haag 2:1 i ostatnio przegrał z 4 druzyną drugiej ligi belgijskiej KV Oostende 2:1.Wyniki przeciętne,3 wygrane ze słabymi i 2 przegrane.Sedan natomiast jest 4 drużyną minionego sezonu w Ligue 2.Niestety 4 miejsce nie dało im awansu do wyższej ligi i tak oto znów będą musieli walczyć o awans.Sedan był najlepszą drużyną wyjazdową w ubiegłym sezonie z 7 zwycięstwami ,8 remisami i 4 porażkami z bilansem 28:25.Jak widać często remisował.Ardennes grali w kilku sparingach.Najpierw zremisowali 2:2 z US Créteil-Lusitanos - 10 drużyna 3 ligi,później przegrali 1:0 z 18 drużyną 2 ligi FC Metz by następnie wygrać z 12 drużyną 2 ligi RC Lens i ostatnio znowu przegrali 3:1 ale z pierwszoligowym Nancy.Wyniki Sedanu też nie są zachwycające więc można liczyć w tym spotkaniu na to ,że obie drużyny zaprezentują słaby poziom i mecz będzie bezbramkowy.Dodam ,że belgijska Jupiler Pro League rusza już za 8 dni a francuska Ligue 2 za 7 więc te drużyny potraktują ten mecz poważnie i na pewno jedni drugim nie oddadzą zwycięstwa.

Autor analizy:Bethell
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl