rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10718 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2020-03-09 21:00
Typ:
1
Kurs:
1.54
Bukmacher:
54 EURO
0
0
oceń analizę

jedyny dzisiaj pojedynek angielskiej Premier League to spotkanie pomiędzy zespołami Leicester City i Aston Villa, gospodarze po dwóch słabszych występach zaczynają się czuć niepewnie na podium rozgrywek, gdyż w tym momencie z dorobkiem 50 punktów zdobytych za 15 zwycięstw i 5 remisów zajmują 3 pozycję ale tracą już 7 punktów do drugiego Manchesteru City natomiast goniąca ich Chelsea Londyn ma już tylko 2 punkty straty, natomiast goście cały czas walczą o wyjście ze strefy spadkowej w tym momencie z dorobkiem 25 punktów zgromadzonych za 7 zwycięstw i 4 remisy zajmują 19 lokatę, mają stratę do bezpiecznego 17 miejsca które zajmuje Watford 2 punkty przy dwóch meczach rozegranych mniej, wydaje się że dzisiaj raczej tych punktów nie dołożą ale cały czas są w miarę dobrej sytuacji, w meczach bezpośrednich ostatnio lepiej radzili sobie gospodarze, mój typ to 1 wygrana zespołu Leicester City,

Autor analizy:marcinmax
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2022 LigaTyperów.pl