rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2012-03-28 20:45
Typ:
under 2.5
Kurs:
1.93
Bukmacher:
93 EURO
0
0
oceń analizę

W tym spotkaniu jak również i w czterech pozostałych będzie toczyła się walka o awans do półfinału Ligi Mistrzów. Z pewnością obecna forma Marsylii nie napawa optymizmem. Ostatnie spotkania dla gospodarzy to przede wszystkim porażka za porażką. Od czasu do czasu trafiał się remis. Ostatnie ligowe spotkanie wygrali pod koniec stycznia, natomiast jest chodzi o Ligę Mistrzów wyeliminowali w poprzedniej fazie Inter Mediolan. Co należy poddać uwadze 67% spotkań rozgrywanych przez Marsylię w obecnym sezonie w meczach ligowych zakończyło się underem. Dziś w zespole gospodarzy zabraknie Steve'a Mandandy oraz Souleymane Diawary. Tak natomiast prezentuje się najbardziej prawdopodobna kadra meczowa Marsylii: Andrade - Azpilicueta, N'Koulou, M'Bia, Morel, Cheyrou, Diarra, Amalfitano, Valbuena, A. Ayew, Remy. Obecna forma Bayernu jest absolutnym przeciwstawieniem zespołu z Francji. Zawodnicy Juppa Heynckesa zagrają dziś prawie najlepszym składem. Pod znakiem zapytania stoi występ Bastiana Schweinsteigera. Przypuszczalny skład monachijczyków: Neuer - Lahm, Boateng, Badstuber, Alaba - Luiz Gustavo, Kroos - Robben, T. Müller, Ribery - Gomez. Uważam, że dziś Bayern będzie przeważał, jednak Marsylia postawi na obronę, być może niekiedy skontruje, a bramek zbyt dużo nie będzie-powodzenia

Autor analizy:typer1407
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl