rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2012-03-28 20:45
Typ:
2
Kurs:
1.73
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

UEFA Champions League Ac Milan - Fc Barcelona Start: Środa 20:45 Najciekawsza para ćwierćfinałowa. Milan i Barca spotkały się już w tej edycji LM. W Barcelonie było 2:2, a w Mediolanie Duma Katalonii zwyciężyła 3:2. Mimo wszystko uważamy, że kurs na zwycięstwo Barcy na San Siro powinien być wyższy. Milan bardzo dobrze radzi sobie w Serie A. W Lidze Mistrzów na własnym stadionie aż 4:0 ograł w jednej ósmej finału Arsenal. Barca ma oczywiście Leo Messiego, ale nie tylko dlatego jest faworytem tego dwumeczu. Co nie oznacza jednak, że musi wygrać na San Siro. AC Milan w lidze zajmuję pierwsze miejsce , ma 4 punkty przewagi nad drugim Juventusem Turyn , a nad trzecim Lazio Rzym 12 oczek. W ostatnich pięciu meczach zdobyli 16 punktów ( 4 zwycięstwa z Romą , Parmą , Lecce , Palermo i remis z Juventusem.)- w 29 meczach zdobyli 63 punkty ( 19 zwycięstw , 6 remisów i 4 porażki ). FC Barcelona w lidze hiszpańskiej zajmuje drugie , traci do piłkarzy Realu Madryt 6 punktów , w ostatnich 5 meczach zdobyli 18 punktów - wszystkie zwycięstwa ( Mallorca 2:0 , Granada 5:2 , Sevilla 2:0 , Santander 2:0 i 3:1 Gijon) - w 29 meczach zdobyli 69 punktów ( 21 zwycięstw , 6 remisów i 2 porażki). Remis w tym meczu jest opcją całkiem realną. Liczę przede wszystkim na dużą liczbę goli. Mój typ: OVER 3.0

Autor analizy:zaworek19
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl