rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2012-11-20 20:45
Typ:
2 (-1.5)
Kurs:
2.02
Bukmacher:
102 EURO
0
0
oceń analizę

Dziś o godzinie 20.45 rozpoczną się spotkanie rewanżowe które już będą decydowały o awansie do kolejnej rundy. Ja wybrałem mecz pomiędzy zespołem Nordsjaelland a zespołem Shakhtara. Zdecydowanym faworytem tego meczu są goście i ja również tak uważam. Bo to co prezentuje zespół z Ukrainy to po prostu cudo i jeśli wygrają ten mecz a w meczu pomiędzy Juventusem a Chelsea padnie remis to prawdopodobnie awansują do kolejnej rundy. A więc zespół gości w tym meczu ma o co grać a natomiast gospodarze nie mają o co walczyć tylko o honor bo znajdują się na ostatniej pozycji i nie mają szans na awans. Gospodarze w lidze Mistrzów są na ostatniej pozycji z dorobkiem jednego oczka. U siebie rozegrali dwa mecze i jeden mecz przegrali a drugi zremisowali. Przegrali z Chelsea 4:0 a zremisowali nieoczekiwanie z Juventusem 1:1. Na wyjeździe również rozegrali dwa mecze i przegrali oni z Juventusem 4:0 i właśnie z Shakhtarem 2:0. Natomiast zespół Shakhatara w lidze mistrzów znajduje się na pierwszej pozycji z dorobkiem siedmiu oczek i ma bardzo duże szanse na awans lecz w tym meczu musi wygrać zdecydowanie i nie może stracić punktów. Na własnym stadionie rozegrali oni dwa mecze w których jak wcześniej wspomniałem wygrali z Duńskim zespołem 2:0 i wygrali oni z Chelsea 2:1. Na wyjeździe jeden mecz zremisowali z Juventusem i jeden mecz przegrali z Chelsea 3:2 lecz dwukrotnie odrabiali straty ale w 90 minucie dostali cios na 3:2 i nie mieli już czasu na odrobienie tego wyniku. Lecz mimo porażki zagrali bardzo dobrze i jeśli by tak zagrali dzisiaj to można powiedzieć że by był pogrom w tym meczu. W lidze gospodarze tego meczu są na drugim miejscu z dorobkiem 32 punktów. Ostatni mecz w lidze wygrali oni na wyjeździe z Aarhus 2:0. Natomiast goście tego meczu w lidze ukraińskiej znajdują się na pierwszej pozycji z dorobkiem 45 oczek. W ostatniej kolejce przegrali oni niespodziewanie z zespołem A.Kiev lecz nie zagrali w najmocniejszym swoim składzie a przegrali 2:0. Moim zdaniem w tym meczu padnie zdecydowane zwycięstwo gości i sądzę że napewno wejdzie handicap -1,5 dla Szachtara. Polecam każdemu ten typ!

Autor analizy:MASTER
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl