rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10746 użytkowników
Pula Nagród
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-07-11 20:00
Typ:
1
Kurs:
3.58
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Powoli koncza sie Mistrzostwa Swiata i zaczynaja zmagania w Lidze Mistrzow.Narazie mamy runde kwalifikacyjna,jednak jest kilka ciekawych spotkan.Jedno z nich wybralem do oceny,pomiedzy druzynami,Olimpia Lubliana ze Sloweni a Karabachem z Azerbejdzanu.Olimpia Lubliana,pomimo tego,ze gra dzisiaj na swoim terenie,nie jest uwazana za faworyta,takie opinie wyczytalem z roznych przekazow.Ja jednk jestem innego zdania i uwazam,ze ten mecz wygra.Karabach i owszem w poprzednim sezonie pokazal sie z dobrej strony w zmaganiach europejskich ale wowczas gral znacznie lepiej,aktualnie notuje znaczny spadek formy.Ostatnie szesc spotkan z tego roku to trzy porazki,dwa remisy i tylko jedno zwyciestwo-ligowe.Druzyna ze Sloweni na tym tle prezentuje sie znacznie lepiej,pozostaje niepokonana przynajmniej od dziesieciu spotkan.Nie mozna porownac jej formy do innych druzyn z Europy bo w przagotowaniach do kwalifikacji nie zagral rzadnego meczu,moze to jest jednak taka taktyka.W kazdym razie moim zdanie pokona Karabach.

Autor analizy:andrzejszwedzki
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2026 LigaTyperów.pl